Garanti ve İade

Garanti ve İade Koşullarımız

Tazecicek.com'dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize özel klimalı araçlarımız ile gelmektedir. Siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır. Siparişleriniz ortalama seçtiğiniz teslimat saatleri içerisinde araçlara yüklenir. Araçlara yüklenen siparişleriniz ilgili tarafınıza mail gönderilerek siparişinize ait sipariş numaranız ile takip edebilirsiniz..


İade işleminizin gerçekleştirilmesi için;

İade edilecek ürün, teslim alınan çiçek ile gönderilmelidir.Ürün teslim aldığınız haliyle iade edilmelidir.

İade edilecek ürünün olduğu gibi olması gerekmektedir.

Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

385 SAYILI VERGİ USÜL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken, elinizde bulunan ve firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.

İade İşleminiz Gerçekleştiğinde:

İade işleminiz gerçekleştiğinde size otomatik olarak bir bilgi e-postası gönderilecektir. İade işleminizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade edilen tutarın ekstrenize artı bakiye olarak yansıma süresi 10 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Tazecicek.com’un bu sürece herhangi bir müdahalede bulunması mümkün değildir. Herhangi bir gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.