A Bunch of Spring Vibes

249
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

A Bunch of Spring Vibes

249,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
A Bunch of Spring Vibes Orkide Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

A Bunch of Spring Vibes, Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika A Bunch of Spring Vibes Orkide'den oluşan bir üründür.

A Bunch of Spring Vibes Orkide'nin dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir

A Bunch of Spring Vibes Orkide üzerine su eklenebilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda orkide’nin çiçeklerinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

A Bunch of Spring Vibes Orkide mevsimsel dönemlerden dolayı yurtdışı tedarikçilerimizden açık veya koyu renk olarak gelebilmektedir.Bu yüzden renk farklılığı gösterebilmektedir.

Mevsimsel ve Üretim kaynaklı orkide kandil sayıları az veya fazla olabilmektedir.

A Bunch of Spring Vibes ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş Premium tek dallı Sarı Orkide ve Portakal mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Orkide Boyutu : 20-25 cm Aralıklarındadır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler