Taze Çiçek Fırsatları
çiçek ara sepet

Sunflowers And Roses Çiçek Aranjmanı

249
,00 TL

Sunflowers And Roses Çiçek Aranjmanı

249,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Taze Çiçek'te Ücretsiz Kargo Taze Çiçek'te Ücretsiz Kargo
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Sunflowers And Roses Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Sunflowers And Roses, Floral Designers ekibimizin harikalar yarattığı Ay Çiçekleri ve Sarı Güller başta olmak üzere çok neşeli bir düzenlemedir.

Sunflowers And Roses'ın su rengine dikkat edilmesi gerekir. Cam vazo içerisindeki çiçeklerin saplarıdan dolayı 4 günden önce su renginde bir bulantı olursa suyu değiştirilmelidir. Bu özel çiçeklerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde ömrünü tamamlamak üzere olan çiçeğimizi vazomuzdan çıkartarak görsel güzelliği devam ettirebiliriz.

Sunflowers And Roses vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda çiçeklerde bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Ay Çiçekleri & Güller ürünümüzün içerisinde Ay Çiçekleri, Sarı Güller ve Xenium Harika Çiçekler mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere ile en özel anlarınızda O’na anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

En Son Gezilenler