-
Taze Çiçek

Bakır Design Midi Orkideler

719
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Bakır Design Midi Orkideler

719,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Bakır Design Midi Orkideler Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Bakır Design Midi Orkideler , Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium mor orkide’den oluşan bir üründür. Midi Orkide kategorisinin en nadide ürünü olan Purple Midi Orkide çiçeklerine bayılacaksınız.

Bakır Design Midi Orkidelernin dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir

Bakır Design Great Purple Orkide üzerine su eklenebilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda orkide’nin çiçeklerinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Bakır Design Great Purple Orkide ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş midi mor orkideler , moss yosunlar , kuru xenium çiçekler mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler