Best Calanthe Orkide

805
,00 TL
659
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Best Calanthe Orkide

805
,00 TL
659,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Best Calanthe Orkide Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Best Calanthe Orkide Floral Designers ekibimizin özenle konseptini hazırladığı, yaz mevsimini yaşatacak harika bir derlemedir.

Best Calanthe Orkide içerisinde bulundurduğu çok fazla narin orkide çeşidi bulunmaktadır.  Sulama kontrolünü önemle düzenli bir şekilde kontrol etmeniz gerekmektedir. Harika bir görsel oluşturduğumuz bu ürünümüz bakımı düzenli yapıldığı sürece uzun bir güne kadar taze kaldığı gözlemlediğimiz olmuştur.

Best Calanthe Orkide altlık olarak seramik kullanılmıştır. Direk güneş ışığı aldığında çiçeklerde solmalar meydan gelebilir, oda sıcaklığında ofis,ev,işyerleri için çok uygundur.

Best Calanthe Orkide ürünümüzün içerisinde Beyaz Orkide ve Portakallar mevcut olup sevdiklerinizin gündelik hayatına keyif katabilecek harika bir hediyedir.

Ürün Boyutu : 40-45 cm aralıklarındadır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler