-
Taze Çiçek

Canım Annem Tillandisia

299
,00 TL
269
,00 TL

Canım Annem Tillandisia

299
,00 TL
269,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Bu harika dekoratif saksı ile sevdiklerinize hem evlerinde hem ofislerine kullanabilecekleri harika bir hediye yollayabilirsiniz.

Toprakta yetişebilen bir hava bitkisi olan Tillandsia, ananasgiller familyasının en farklı bitkilerinden biridir. Kullanılan sukulent, gövde ve yaprakları etli ve su özlü bir bitki olarak bilinmektedir. Gövde yapılarında su hücreleri birikimi yapan sukulent bitkileri uzun süre susuz yaşayabilirler.

Tillandsia’ya nasıl bakmalısın? Tillandsia bitkisi için en ideal sıcaklık 18 derece olmakla birlikte bitkini direkt güneş ışığı almayan aydınlık bir yerde büyütmen oldukça önemli. İlkbahardan sonbahara kadar bol su isteyen Tillandsia’ların kışın su isteği azalır. Her gün püskürtme yapılarak yaprakları ıslatılabilir.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler