Capella Serisi Chamadora | Taze Çiçek

Capella Serisi Chamadora & Tillandsia

349
,00 TL
250
,00 TL
(KDV dahildir)

Capella Serisi Chamadora & Tillandsia

349
,00 TL
250,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

odeme guven
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Capella Serisi Chamadora & Tillandsia hakkında neler söyleyebiliriz ?

Sevdikleriniz ve sizler için özenle seçtiğimiz  bitkileri el yapımı saksılar ile buluşturuyoruz.Özel bir sürpriz için sevdiklerinizi bu yaşayan hediyeler ile mutlu edebilir özel günlerin anlamını daha da arttırabilirsiniz.

Bu ürünün  içeriğinde özel karışım bitki toprağı ve ithal yosun kullanılmaktadır.Süslemesinde kullanılan bütün kuru çiçekler özenle kurutulmuş olup uzun ömürlüdür.

Chamadora geniş, aydınlık, havadar ortamları sever. İç mekanda da klimadan uzak ferah bir ortam tercihidir. Sulama çok önemlidir, toprağı sürekli nemli kalmalı, yazın her gün sulanmalıdır.

Tillandsia epifit bir bitkidir ve ana vatanı Meksika, orta ve güney Amerikadır. Zarif bir estetiğe sahip olan tillandsia mor çiçekler açan pembe bir gövdeye sahiptir. Doğrudan gün ışığı almayan bir ortamda18-24 C sıcaklıkta iyi gelişir ve yüksek oranda nem ister. Ayrıca gelişme dönemlerinde yapraklarına sık sık su püskürtmek gerekir.

Çiçekleriniz bakım kartı ile birlikte gönderilir.

En Son Gezilenler