search

Doğum Günü Mesajları

DOĞUM GÜNÜ

Doğum günü hediye arayışlarının son durağı genellikle çiçektir. Belki bir sembol olarak bilinir sevginin göstergesi için çiçekler. Eşiniz, sevgiliniz yahut partnerinizin ilk doğum gününde koca bir buket çiçekle gönlünü fethedebilirsiniz. Peki yalnızca doğum günleri için midir çiçekler? Elbette hayır. Tazecicek.com'da her özel gün için çiçek alternatifi bulunmaktadır. Doğum günü hediyesi olarak çiçek klişe gibi gözükse de web sitemize uğradığınızda bizde klişelere yer olmadığını göreceksiniz. Çiçek doğayı güzelleştirir, girdiği evi güzelleştirir, alınan kişiye kendini özel hissettirir.

Duygularınızı ifade etmek için güçlü ve güzel bir doğum günü hediyesi alabilirsiniz. Eğer sevgilinizin özel bir çiçek tercihinin olmadığını da biliyorsanız laleler bu sorumluluğu harika bir şekilde üstlenecekler! Sevgilinizin çok sevdiği bir çiçek varsa şayet yine de kırmızı lale tercih etmişseniz yanına iliştirdiğiniz ‘’seni seviyorum’’ anlamı taşıyan bir mesajla duygularınızı dile getirebilirsiniz.

DOĞUM GÜNÜ NOTLARI

Bu konuda asla tedirgin olmayın. Ben doğum günü mesajı yazamam diyorsanız tazecicek size yardımcı olur. Sevgilinize verdiğiniz değeri göstermenin tam zamanı ve başrolde de çiçekler var, daha ne olsun. Hatta doğum günü notları iliştirilmiş harika bir buket yaptırırsanız hiç de fena olmaz. Şuna dikkat etmenizde fayda var, sevgiliniz çiçekler ile yakından ilgileniyorsa doğum günü hediyesi olarak ona seçeceğiniz çiçeğin taşıdığı anlam sevgilinizin gözünden kaçmayacaktır. Bunda da en güçlü tercih Kırmızı Gül olacaktır. Hem iddialı hem de aşk dolu! Yüzünüzde kırmızı güllere yakışan gülücüğünüzü de eksik etmezseniz sevgilinizle beraber doğum gününde harika vakit geçireceğinizde eminiz.

DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Doğum günü hediyesi ne alacağım sorusunun ilk yanıtı her zaman ki gibi çiçektir. Çiçekten başka hediye yok mu demeyin! Hediye olarak çiçek seçmek sizin inceliğinizin ve düşünceli olduğunuzun en güzel göstergesidir. Çoğu insana çiçek basit gelir ve enteresan bir hediye seçimi yapayım derken hediye seçiminde ne yazık ki başarısız olurlar. Riskli bir hediye seçmek istemezsiniz değil mi? Özellikle de unutulmayacak doğum günü notları içeren sevgi dolu çiçek buketleri yaptırmak varken... Doğum günü için sevgilinize tazecicek.com’da harika fikirler var! Bizce farkınızı ortaya koymanın tam vakti! Şuna da değinmek istiyoruz ki farkındaysanız erkek veya kadın kelimelerini çiçek seçiminde ayrı şeikilde kullanmadık. Kadınsanız bir erkeğe çiçek alamazsınız algısı tamamen yanlış. Cinsiyeti olmayan bu hoş ve nezaketinizi ortaya koyan doğum günü çiçek önerileri mutluluğu artırmak için biçilmiş kaftan!Sizler için özel doğum günü mesajları hazırladık ve belki sevdiklerinizle bu mesajları paylaşmak istersiniz diye düşündük. Taze cicek bu konuda oldukça hassas davrandı! Tazecicek ailesi sizi ve sevdiklerinizi düşünerek hareket ediyor ve özgürce mesajlarını sizlere seçmeniz için sunuyor. Umarız bu mesajlar sevdiklerinizin yüzünde tebessüm olur.

• Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın sana mutluluk ve huzur getirsin biricik ....
• Hayatımda çok özel bir yere sahipsin. Bu rengarenk çiçekler aşkımızın simgesi olsun.
• Canım arkadaşım mutlu yıllar diliyorum.
• Bu sene mutlu haberler alman dileğiyle, seni çok seviyorum.
• Hep gülmeni istediğim için sana güller getirdim. Kokladıkça beni hatırla!
• Sen her halinle her yaşta güzelsin bu çiçekler doğum gününü güzelleştirsin.
• Bugün dilediğin tüm dilekler gerçek olsun. Yeni yaşında güzel haberler alman dileğiyle...
• Hayattaki beklentilerini gerçekleştirdiğin bir sene dilerim.
• Dünyanın en güzel kardeşine en güzel çiçekleri getirdim. Doğum günün kutlu olsun.
• Neşeli ve sevinç dolu bir yıl dilerim. Yüzünden gülücük asla eksik olmasın. Sana gülmek yakışıyor iyi ki doğdun.