Double Heart Orkide Aranjmanı

1819
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Double Heart Orkide Aranjmanı

1819,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
  • 6 Aya Varan Taksit
  • Aynı Gün Hızlı Teslimat
  • Ücretsiz Teslimat
  • Güvenli Ödeme
Siparişinizi yola çıkmadan önce görün, onaylayın, gönderelim! Her adımda yanınızdayız.

Ürün Detayları
One Love  Orkide Aranjmanı Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Double Heart Orkide Aranjmanı, Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika Beyaz Orkide'den oluşan bir üründür.

Double Heart Orkide Aranjmanı'nin dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi, cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir

Double Heart Orkide Aranjmanı mevsimsel dönemlerden dolayı yurtdışı tedarikçilerimizden açık veya koyu renk olarak gelebilmektedir.Bu yüzden renk farklılığı gösterebilmektedir. Mevsimsel ve üretim kaynaklı orkide kandil sayıları az veya fazla olabilmektedir.

Double Heart Orkide Aranjmanı ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş Premium 3 Dal Orkide ve 2 Adet Kalp Yastık mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu/Yüksekliği: min. 55 - 60 cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler