Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Esenler çiçek siparişinizi özenle hazırlayan Taze Çiçek, güvenli teslimat seçeneği ile çiçeğinizi özenle sevdiklerinize ulaştırıyor. Floral Design ekibi tarafından özenle hazırlanan ve dalından taptaze çiçeklerle oluşturulan çiçek buketlerini sizlerle buluşturuyor. Sizde beğendiğiniz çiçeği hemen online sipariş edebilirsiniz. 

Esenler Çiçek Siparişi Vermek Çok Kolay!

Esenler çiçekçi ihtiyacınızda Tazecicek yanınızda! Hayatınızın her anını güzelleştiren çiçeklerle, özel günlerinize anlam katmaya devam ediyoruz. İstanbul’un en eski ve köklü online çiçek sipariş platformu olan tazecicek.com’un birbirinden renkli ve çeşitli çiçekleriyle sevginizi gösterebilir, karşınızdakini mutlu edebilirsiniz. Hayatınızdaki önemli insanlara, sadece sevgililer günü veya anneler günü gibi özel günlerde değil, aklınıza gelen ve hissettiğiniz her gün sevginizi bir buket lale ya da papatya ile söyleyebilirsiniz. Esenler çiçekçi arayışınızda TazeCicek olarak özenle hazırladığımız taptaze çiçeklerimizle mutlu günlerinizde yanınızdayız.

Esenler çiçek siparişi vermek için Tazecicek güvencesi ve hızlı teslimat seçeneği ile bizi tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz günde ve dilediğiniz saat aralığında sevdiklerinizin yüzlerindeki tatlı tebessümün mimarı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşteri memnuniyeti baz alınarak, özel günlerinizi taçlandıran TazeCicek, İstanbul’un karmaşasından sizi uzaklaştırarak çiçek kokularıyla kuşanmış rengarenk bir atmosfer vadediyor. Siz de sevdiklerinize çiçek göndererek, özel hissettirebilirsiniz.

Esenler çiçek siparişinin yanı sıra Bağcılar çiçekçi ve Bayrampaşa çiçekçi ile birlikte tüm İstanbul ilçeleri için de online çiçek siparişi oluşturabilirsiniz.

Esenler’de Çiçek Siparişinizi Ulaştırdığımız Lokasyonlar;

-Atışalanı
-Karabayır
-Merkez
-Sanayi