çiçek ara sepet

Exotic Mor Orkide Çiçeği

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Exotic Mor Orkide Çiçeği Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Exotic Mor Orkide Çiçeği, Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium 4 dal orkide’den oluşan bir üründür. Orkide kategorisinin en nadide ürünü olan Exotic Mor Orkide Çiçeğiçiçeğine bayılacaksınız.

Exotic Mor Orkide Çiçeği'nin dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir

Exotic Mor Orkide Çiçeği üzerine su eklenebilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda orkide’nin çiçeklerinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Exotic Mor Orkide Çiçeği ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş orkide , moss yosunlar , midye kabukları mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

En Son Gezilenler