çiçek ara sepet

Floral Sun Design Ayçiçek

185
,00 TL

Floral Sun Design Ayçiçek

185,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

odeme guven
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Floral Sun Design Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Floral Sun Design, Floral Designers ekibimizin ahenkle hazırladığı, Ayçiçekleri,Sarı Biçmeler ve Xenium Kır Çiçekleri ile oluşturduğumuz harika bir üründür.

Floral Sun Design için dikkat edilmesi gereken direk güneş ışığı almaması,sık sık bitkilerin su ihtiyacının kontrol edilmesi gerekir. Bu özel çiçeklerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde onlara sevgi dolu bir bakım gerekmektedir

Floral Sun Design eskitme ithal seramik içerisinde hazırlanmış olup yaşam suyu çiçeklerin saplı olduğu süngerden gelir ve düzenli aralıklar ile sünger ıslaklığının kontrol edilmesi durumunda Floral Sun Design daha fazla yaşayacaktır.

Ürünümüzün içerisinde Ayçiçekleri, Sarı Biçmeler,Kuru Portakallar ve Yeşil Hypericumlar mevcut olup floral designers ekibimizin sizler için yakınlarınıza harika bir hediye fırsatı sunmaktadır.

En Son Gezilenler