-

Gold Serial Special Orkide

519
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Gold Serial Special Orkide

519,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Gold Serial Special Orkide Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Gold Serial Special Orkide , Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium ateş rengi orkide’den oluşan bir üründür.Orkide'miz yurt dışından çok nadir bulunduğundan dolayı ufak renk ton farklılıkları ile gelmektedir.

Gold Serial Special Orkide üzerine su eklenebilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda orkide’nin çiçeklerinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Gold Serial Special Orkide'nin dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir

Gold Serial Special Orkide ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş ateş rengi orkide ( renk tonları ufak değişkenlikler gösterebilir ve genellikle yurtdışı kaynaklı 2 dallı olarak )  , moss yosunlar , süs mısıları ve xenium çiçek invorter mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler