-

Golden Fire Orkide Arajmanı

549
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Golden Fire Orkide Arajmanı

549,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Golden Fire Orkide Arajmanı Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Golden Fire Orkide Arajmanı , Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika Ateş Rengi orkide’den oluşan bir üründür.

Golden Fire Orkide Arajmanı'nin dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir

Good Vibes Orkide üzerine su eklenebilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda orkide’nin çiçeklerinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Golden Fire Orkide Arajmanı mevsimsel dönemlerden dolayı yurtdışı tedarikçilerimizden açık veya koyu renk olarak gelebilmektedir.Bu yüzden renk farklılığı göstermektedir.

Ürünümüzün içinde Ravello Ateş Rengi Orkide, Turuncu Çardak Güller,Kuru Portakal ve Süs Kozalaklar mevcut olup sevdiklerinizin gündelik hayatına keyif katabilecek harika bir hediyedir.

Yükseklik : 40-45 cm civarındadır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler