Gri Seramik Saksıda 4 Dallı Jumbo Boy Beyaz Orkide

2449
,00 TL
2249
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Gri Seramik Saksıda 4 Dallı Jumbo Boy Beyaz Orkide

2449
,00 TL
2249,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Gri Seramik Saksıda 4 Dallı Jumbo Boy Beyaz Orkide Hakkında Neler Söyleyebiliriz?


Gri Seramik Saksıda 4 Dallı Jumbo Boy Beyaz Orkide özenle süslediği ve içerisinde harika Gri Seramik Saksıda 4 Dallı Jumbo Boy Beyaz Orkide oluşan bir düzenlemedir.

Gri Seramik Saksıda 4 Dallı Jumbo Boy Beyaz Orkide dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda Beyaz Orkide  yapraklarında solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Gri Seramik Saksıda 4 Dallı Jumbo Boy Beyaz Orkide ürünümüzün içerisinde özel Beyaz Orkide seçilmiş bitkisi mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu / Yüksekliği: min. 80 - 85cm 

Saksı Çapı : 25 cm 

 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler