Hello Beauty Hediye Kutusu

479
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Hello Beauty Hediye Kutusu

479,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Joyous Purple Orchid in Box Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Hello Beauty Hediye Kutusu, flloral designers ekibimizin kargo gönderimi için özel kargo kutusu tasarımı ile bütünleştirdiği harika bir buket derlemesidir.

Hello Beauty Hediye Kutusu özel kargo kutusu ile gönderimi sağlanmaktadır.Tasarım buketimizde çiçeklerde solma ve bayılmalara karşı sapları özel sünger ile sarılarak çiçek ambalajı yapılmaktadır. Bu sünger yardımı ile çiçek sapları nem ve hava alarak herhangi bir deformasyona uğramamaktadır .

Hello Beauty Hediye Kutusu direk güneş ışığından kaçınılmalı ve buketlerin bakımı için çiçek bakımı bölümüne ziyaret edebiliriz.

Hello Beauty Hediye Kutusu ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş kuru lavantalar mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinizde Türkiye'nin her bölgesine kargo imkanı ile sevdiklerinize en anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Buket Ürün Boyutu : 30-35 cm civarı  

Tasarım Kutu En : 55 cm  Yükseklik : 20 cm Genişlik :15 cm Derinlik :20 cm 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler