-
Taze Çiçek

JoyFul Boutique Flower Kutuda Çiçek

445
,00 TL

JoyFul Boutique Flower Kutuda Çiçek

445,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
JoyFul Boutique Flower Hakkında Neler Söyleyebiliriz.

Joyful Butik Çiçek , Floral Designers ekibimizin çiçekleri ahşap sandıkta ikiz vazoları birleştirdiği ve harika çiçekler ile oluşturduğu bir üründür.


Joyful Butik Çiçek ’in su rengi ve seviyesine dikkat edilmesi gerekir. İkiz vazo içerisindeki çiçeklerin saplarıdan dolayı 4 günden önce su renginde bir bulantı olursa suyu değiştirilmelidir. Bu özel çiçeklerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde ömrünü tamamlamak üzere olan çiçeğimizi vazomuzdan çıkartarak görsel güzelliği devam ettirebiliriz.

Joyful Butik Çiçek vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda çiçeklerde bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Joyful Butik Çiçek ürünümüzün içerisinde mavi hydrangea , lisianthuslar , xenium kır papatyaları mevcut olup floral designers ekibimizin en nazik bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler