çiçek ara sepet

Marble Design Tasarım Çiçek

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Marble Design Succulent Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Marble Design, Floral Designers ekibimizin hassasiyetle hazırladığı harika bir concept anlayışı ile hazırladığı bir derlemedir.

Marble Design, içerisinde bulundurduğu birbirinden harika çiçekler tazeliğini mermer içerisindeki ıslak süngerden almaktadır. Süngerin ıslak olduğunu kontrol ettikten sonra ürün içerisindeki çiçeklerde solmaya başlayan çiçeğimizi çıkartarak görsel güzelliği devam ettirebiliriz.

Marble Design ürünümüzde Mermer kap kullanılmıştır. Direk güneş ışığı aldığında çiçeklerde kurumalar veya solmalar meydana gelir ise saplı oldukları ıslak süngerden çıkartılarak çiçeklerin altları kesilerek tekrardan sünger üzerine eklenebilir

Ürünümüzün içerisinde Kırmızı ve Beyaz Güller, Anastasia, Lilyum, Xenium Kır Çiçekleri, Deniz Kabuğu ve Mermer Kap mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en neşeli bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

En Son Gezilenler