çiçek ara sepet

Miniature Tree Garden

235
,00 TL
165
,00 TL
(KDV dahildir)

Miniature Tree Garden

235
,00 TL
165,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

odeme guven
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Miniature Tree Garden Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Miniature Tree Garden , Floral Designers ekibimizin orman içerisinde bir ev yaşamı hayal ettiren, sizlerin masalarına keyif vermek için oluşturduğu bir üründür.

Miniature Tree Garden için dikkat edilmesi gereken direk güneş ışığı almaması,sık sık bitkilerin su ihtiyacının kontrol edilmesi gerekir. Bu özel bitkilerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde onlara sevgi dolu bir bakım gerekmektedir

Miniature Tree Garden için tüm önerilere,bulunduğu ortam gereksinimlerine ve ömrünü uzatacak tüm tavsiyelere çiçek bakımı sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Ürünümüzün içerisinde Bonsai,Succulentler,Moss Yosunlar, Midye Kabuğu ve Çubuk Tarçın mevcut olup floral designers ekibimizin sizler için yakınlarınıza harika bir hediye fırsatı sunmaktadır.

Ürün Boyutu :25-30 cm civarındadır 

En Son Gezilenler