Monstera Deliciosa Deve Tabanı (Mavi Saksı)

838
,00 TL
699
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Monstera Deliciosa Deve Tabanı (Mavi Saksı)

838
,00 TL
699,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Deve tabanı bitkinizi ilkbahardan sonbahara dek haftada 2 kere, kışın ise haftada 1 defa sulamanız onu mutlu edecektir. Sıcak ve nemli günlerde bitkinizin toprağının ıslaklığını parmağınız ile kontrol edebilir eğer toprağı kuru ise su takviyesi yaparak gelişimine destek olabilirsiniz.Deve tabanları direkt gün ışığı almadığı, aydınlık ortamları tercih eder.

Bu bitkinin yaprakları kalp, oval ya da yuvarlak şekilde olabilir. Henüz küçükken kapalı halde olan yapraklar büyüdükçe sanki yırtılmışçasına ayrılır. Bu şekle Türkçe kaynaklarda delikli form denilse de yabancı kaynaklarda Swiss Cheese Plant olarak yer alır. Bu şekilde denmesinin sebebi ise yaprakların açıldıkça İsveç peynirini andırmasıdır.

Monstera deliciosa, İsviçre peynir bitkisi veya bölünmüş yapraklı filodendron, güney Meksika'nın tropikal ormanlarına, güneye Panama'ya özgü bir çiçekli bitki türüdür. Birçok tropik bölgeye tanıtıldı ve Hawaii, Seyşeller, Ascension Adası ve Toplum Adaları'nda hafif istilacı bir tür haline geldi.

Ürün Ölçü:yük:50-55cm gnş:50-55cm

Ek olarak kullanılanlar bitki dibine beyaz ponza taş, kurutulmuş portakal dilimi ve mavi kurdela ile dizayn edilmiştir.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler