Floral Design Felsefemiz

Diğerleri gibi çiçeklere ruh veriyoruz gibi klişe bir cümle ile başlamayacağız. Unutmayın, çiçeklerin zaten bir ruhu var! Tazecicek.com olarak bizim yaptığımız şey ise onları sizin ruhunuza dokunacak şekilde tasarlamak.

Bu işi gerçekten keyifle yapan, çiçek tasarımı konusunda eğitimli ekibimiz ile birlikte; çiçeklerin de birer can taşıdığının bilinci ile onları, tüm sevgimizi vererek hazırlıyoruz. Yenilikçi ve modern tasarımları, floral design felsefemizle birleştirerek özgün modeller ortaya koyuyoruz. Diğerlerinin aksine önceliğimiz, ticari kaygılardan ziyade; sizin ve çiçeği alacak o şanslı kişinin duygularına dokunabilmek. İster fanusun içerisinde minik bir balıktan esinlenmiş kıvır kıvır teraryum bitkisi olsun, isterse kucağınıza aldığınızda sahil serinliği hissi yaşatan kiraz kokulu bir çiçek. Fazla mükemmeliyetçi olduğumuz için çok az sayıda model hazırlıyoruz. Mevcut modellerimizi ise en mükemmel kombinasyonları deneyerek tasarlıyoruz. Amacımız ise çok basit: Çiçeklerle görsel bir şölen yaratmak.

Sanatımız Detaylarda Gizli!

Üzülerek söylüyoruz ki yüzyıllardan beri şairlere, ressamlara ilham vermiş çiçeklere kimse hak ettiği değeri vermiyor. Tazecicek.com olarak biz; varoluşun, yaşadığımız tabiata en güzel armağanlarından olan çiçeklere; sanatımızın bir parçası olarak yaklaşmaya özen gösteriyoruz.

Bizim için sanat ise detaylarda gizli olan bir sihirden ibaret. Tüm çiçekleri; kendi annelerimize, kız arkadaşlarımıza ve sevdiklerimize götürecekmişiz gibi bir özenle hazırlıyoruz. Her bir demeti şevkle buketledikten sonra; çiçeklerin tüm zerafetini ortaya çıkaracak şekilde kurdeleliyoruz. Çiçeklerin sofistikeliğini tamamlayan estetik bir el yazısıyla notunuzu mühürlüyoruz ve çiçeklere son öpücüğümüzü kondurarak dağıtıma yolluyoruz.

Tazeliğimizi Hayal Edin!

Çiçekler kelebek gibidir derler, inanmayın! Evet, çiçeklerimiz bir kelebek gibi neşeli ve kıpır kıpır olabilir fakat gülücük misali kokularını uzunca bir süre etrafa yaymadan solmayacaklarının garantisini veriyoruz. Size diğerlerinin askine, uzunca süre depolarada özel aşılarla beslenerek kapalı kalmış çiçekler yollayamıyoruz. Her biriyle özel olarak ilgilenilmiş, sevgi ile büyütülmüş çiçeklerimizi en taze haliyle sizlerle buluşturuyoruz.

Yetiştirdiği çilekleri, limonları özenle toplayıp meyve sepetlerine istifleyen tontiş bir bahçivan hayal edin. Onlara dokunmaya kıyamazken spreyle narince ıslatıyor. Damlayan su damlacıkları rengarenk meyvelerin üzerinde ışıl ışıl parlarken mesleğinin erbabı o bahçivan gülümsüyor. İşte o tontiş bahçivan biziz.

Premium Çiçek Derlemeleri

Diğerlerinin aksine yüzlerce çiçek listelemiyoruz. Listelediğimiz çiçekleri de bir depoya kapatıp onlara satılması gereken ürün muamelesi yapmıyoruz.

Çiçekler konusundaki mükemmeliyetçi yaklaşımımız maalesef ki çok sayıda çiçek satmamızı da engelliyor. Biz sadece özenle ilgilenebileceğimiz sayıda çiçeği listeliyoruz. Ufak bir botanik bahçesi gibi düşünün. Bahçedeki her bir çiçeği sevgiyle yetiştiren bir mutluluk fabrikası olduğumuzu söyleyebiliriz. Çiçeklerimizi size yollamadan önce onlarla yeteri kadar vakit geçirdiğimizden emin olabilirsiniz.

Söz Veriyoruz!

Çiçeğin inceliğine ve zerafetine o kadar önem veriyoruz ki bırakın tasarımı; gönderim ve sevkiyat süreçlerinde bile aynı mükemmeliyetçiliği benimsiyoruz. İster mis kokulu bir gül demeti olsun ister ışıl ışıl bir karanfil derlemesi; size bu çiçekleri dalındaki tazeliğinde ulaştırmaya önem veriyoruz.

Onların da birer can taşıdığının bilinciyle paketlemeden sevkiyata ve hatta çiçekleri sevdiklerinizin ellerine teslim edene kadar koruyacağımıza söz veriyoruz. Amacımız; çiçekler, gönderdiğiniz kişinin eline geçtiği anda sizin için değerli olan o kişiye çiçek senfonisiyle büyülü bir mutluluk yaşatmak. Tasarımdan buketlemeye, sevkiyattan çiçeğin teslim edilmesine kadar tüm süreçlerdeki gayretimiz; sevdiğinize o mutluluğu en dolgun şekilde yaşatmak için.

Deneyiminiz Bizim İçin Çok Önemli

Artık sizin için değerli olan insanları mutlu etmenin bizim için ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Ticari kaygılarımızdan önce sizin ve sevdiklerinizin mutluluğunu düşünüyoruz. Bu yüzden web sitemizde alakasız ürünler ya da size ek ürün satmaya çalışan promosyon çalışmaları görmeyeceksiniz. Tüm altyapımızı; sevdikleriniz için siparişinizi en hızlı şekilde verebilmeniz ve onlara çiçeklerinizi hızlıca ulaştırmak için tasarladık. Çiçek gibi ekibimizle siz çiçek gibi insanların hizmetindeyiz!