Orchid Forest Orkide Arajmanı

669
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Orchid Forest Orkide Arajmanı

669,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Orchid Forest Orkide Arajmanı Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Orchid Forest Orkide Arajmanı, Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium orkide ve ithal sukulentler ile oluşan bir arajman düzenlemesidir.

Orchid Forest Orkide Arajmanı'nın dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir Orchid Forest Orkide Arajmanı üzerine su eklenebilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda orkide’nin çiçeklerinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Orchid Forest Orkide Arajmanı ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş  beyaz orkide , ve sukulent çeşitleri mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağanetmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyutu : 65-70 cm civarı  

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler