Prizma Serisi Solmayan Güller Metalik Gold

999
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Prizma Serisi Solmayan Güller Metalik Gold

999,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
  • 6 Aya Varan Taksit
  • Aynı Gün Hızlı Teslimat
  • Ücretsiz Teslimat
  • Güvenli Ödeme
Siparişinizi yola çıkmadan önce görün, onaylayın, gönderelim! Her adımda yanınızdayız.

Ürün Detayları

Prizma Serisi Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?
 

Prizma Serisi Floral Designers ekibimizin yaptığı bu özel çalışmada, Bu tasarımda, bir cam prizma içinde mavi solmayan gül bulunuyor. Gold Metalik gül, doğal olarak bulunmayan bir renktir ve genellikle ihtişam ve canlılığı temsil eder. Cam prizma, gülü koruyan ve sergileyen bir cam olarak kullanılmıştır. Bu çiçek, estetik bir hediye olarak kullanılır veya dekoratif amaçla sevdiklerinizi etkileyici gelecektir. 
 

Prizma serisiyle ilgili bilmeniz gereken nokta asla su verilmemelidir, güneş ışınlarından uzak tutulmalıdır. Çok uzun yıllar formu bozulmadan bu şekilde yaşamaktadır. İçerisinde ki gül  özel olarak şoklandığı için kalıcılık sunar, bozulma yapmaz.
 

Ürünümüzün içerisine kolobiyadan gelen şoklanmış tillandisa yosunu ve Hollanda’dan gelen şoklanmış gül kullanılmıştır.  Floral designers ekibimiz sizler için yakınlarınıza harika bir hediye fırsatı sunmaktadır.

Ürün Boyu/Yüksekliği: 28 x 12cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler