Schefflera Çiçeği (Vizon Seramik Saksı)

899
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Schefflera Çiçeği (Vizon Seramik Saksı)

899,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Şeflera bitkisi, Feng Shui'de yaygın kullanılan bitkilerden biridir. Yaprak parmakların pozitif enerjiyi ve zenginliği çektiği düşünülür. Bu sebeple Şeflera bolluk, bereket, zenginlik ve şansla ilişkilendirilmiş bir bitkidir.

Şeflara çiçeği, dört mevsim yeşil yaprakları ile oldukça zarif bir görüntü sergilemektedir. Şeflara çiçeğinin bu zarif görüntüsü zamanla bu çiçeğin değişik sebeplerle karşı taraftaki insandan özür dilenmek istendiğinde tercih edilmesine neden olmuştur. Adeta "af dileme, özür dilemek ve bunu zarafet içinde" yapmak için şeflara çiçeği tercih edilir olmuştur.

Schefflera bitkinin ihtiyacına göre haftada bir gün sulanmalıdır. Bu sulama esnasında toprağın her bölgesinin suyu almasını sağlamak gerekir. Eğer sararan ve yere düşen yapraklar varsa bu bitkiyi gereğinden fazla suladığınızın işaretidir.

 

 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler