Naturel Hasır Sepette Deve Tabanı Monstera Deliciosa Bitkisi

838
,00 TL
749
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Naturel Hasır Sepette Deve Tabanı Monstera Deliciosa Bitkisi

838
,00 TL
749,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Tropikal bir bitki olduğu için evde deve tabanı bakımı hakkında bilmeniz gereken çok şey olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak belli ipuçlarını öğrendikten sonra deve tabanı bakmak oldukça kolaydır. Deve tabanı bakımı ve yetiştirme biçimi hakkında detaylı bilgi vermeden önce, deve tabanı nedir ve kökeni neresidir, onlardan bahsedelim.

Bilimsel adı Monstera Deliciosa olan deve tabanı bitkisi, Araceae tropik familyasına aittir. Deve tabanının, tropik yağmur ormanlarının suları ile yaprakları aşınmış ve girintili çıkıntılı bir görüntü kazanmıştır. Bu aşınmış yaprakların sevgi ve merhametin simgesi olduğu dahi söylenir. Böyle farklı anlamlar taşıyan deve tabanı bitkisi hem ofisinizde hem evinizde rahatlıkla bakabileceğiniz oldukça uzun ömürlü bir bitkidir.

Deve tabanı nasıl sulanır, köklerine su dökmeli miyim gibi birçok soru aklınıza geldi değil mi? Bitkinizi sularken suyu köklerine gelecek şekilde dökmeniz yeterlidir.

Peki deve tabanı kaç günde bir sulanır.Yazın haftada 1 su vermeniz gerekecek. Ancak bu durum kış günleri için geçerli değil. Kışın bitkinizi haftada 1 ya da 2 kez sulamanız yeterli. Saksı dibinde su birikmesini önlemek için altı delikli saksılardan kullanmayı ihmal etmeyin.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler