Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Şişli çiçek siparişleriniz Taze Çiçek güvencesiyle sizlerle. Zevkle ve titizlikle hazırlanan çiçek aranjmanlarımız ile sevdiklerinizin yüzlerini gülümsetmeye devam ediyoruz. Siz de hemen online çiçek siparişi vererek sıradan bir günü anlamlandırabilirsiniz. Taze Çiçek'ten hemen kolayca, dilediğiniz saat aralığında teslim edilmek üzere çiçek siparişinizi verebilirsiniz.

Şişli Çiçek Siparişi Vermek Çok Kolay!

Şişli çiçekçi arayışınızda taptaze çiçeklerle yanınızdayız. Baharın gelişini müjdeleyen rengarenk çiçekler, sevdiklerinizle sıcacık bir bağ kurmanın da en naif yolu! Çoğu zaman İstanbul’un yoğun hayatından ve koşturmacasından dolayı, hayatımızdaki insanlara yeterince vakit ayırıp sevgimizi gösterme fırsatı bulamıyoruz. Oysa bir çiçek göndermek tüm günlerini güzelleştirebilir! Bunun yerine onlara mutlu bir tebessüm hediye etmenin en güzel hali, bir buket çiçek göndermek oluyor. Taptaze çiçeklerle, şişli online çiçek siparişi verebileceğiniz tazecicek.com, birbirinden renkli çiçek aranjmanlarını beğeninize sunuyor.

Şişli online çiçekçi arayışınızda İstanbul’un en köklü çiçek sipariş platformu olan tazecicek.com, güvenli ve hızlı teslimat seçeneği ile çiçeklerinizi sevdiklerinizle buluşturuyor. Dilediğiniz gün ve saat aralığında online çiçek siparişlerinizi teslim ediyor ve mutlu anlarınıza iz bırakıyoruz. Sizlerin memnuniyeti en büyük motivasyonumuz, bu yüzden istek ve dileklerinizi bizlere iletebilir ve deneyimlerinizi güzelleştirebilirsiniz. Tasarım çiçeklerle sevdiklerinizi özel hissettirmek için online çiçek siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.

Şişli çiçek siparişinin yanı sıra Beşiktaş çiçekçi ve Sarıyer çiçekçi, Şişli Çiçekçi ile birlikte tüm İstanbul ilçeleri için de online çiçek siparişi oluşturabilirsiniz.


Şişli’de Çiçek Siparişinizi Ulaştırdığımız Lokasyonlar;

-Ayazağa Mahallesi
-Duatepe
-Esentepe
-Feriköy
-Halaskargazi
-Harbiye
-Maslak MAhallesi
-Mecidiyeköy
-Merkez
-Nişantaşı (Osmanbey)
-Okmeydanı
-Osmanbey
-Pangaltı
-Teşvikiye