-
Taze Çiçek

Siyah Penta Saksıda Kraton Çiçeği

339
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Siyah Penta Saksıda Kraton Çiçeği

339,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Ürün İçeriği Desenli Siyah Saksıda Kraton Çiçeği

Ürün Bakımı Kraton bitkisi, direk güneş ışığına maruz kalmak istemez. Perde arkası ışığı sever. Fakat bu karanlık bir konumda yetiştirilmesi anlamı taşımaz. Filtrelenmiş ışığa bolca doymalıdır.Kraton bitkisi az ışık aldığı zamanda yapraklarında kahverengi sararma meydana gelir ve bitki formu bozulur.Düzenli aralıklarla, haftada bir defa olacak şekilde çiçeğin yönünü değiştirilmelidir.Kışın en az 15 derece sıcaklığa, yazın ise en az 20 derece sıcaklığa dayanıklıdır. Kraton bitkisi için ortam sıcaklığı çok önemlidir.Ani sıcaklık değişimlerinden çok etkilenir. Özellikle ortam çok soğuksa bitki yaprak döker. Ani sıcaklık değişimlerinden bitki mutlaka korunmalıdır.Kraton bitkisi cereyan, esintiye maruz kalmayı sevmez. Yine kalorifer, soba, klima gibi kaynaklara uzak noktada olmalıdır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler