Gizlilik Sözleşmesi Taze Cicek sahibi olduğu www.tazecicek.com ve sahip olduğu internet sitelerine ilişkin gizlilik politikasını içerir. Tazecicek.’nin sahibi olduğu www.tazecicek.com veya sahip olduğu internet sitesini ziyaret ederek aşağıdaki tüm yükümlülükleri ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel veri olarak tanımlanabilecek müşterilerimize ait ad, soyad, e-posta adresi, T.C. Kimlik numarası, demografik veriler, mali veriler vb. veriler, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek, sistemsel sorunların çözümü, ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmek, önceden onay vermeniz halinde siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek, mesafeli satış sözleşmesi ve sair sözleşmelerin ifası amacıyla Tazecicek.com iştirakleri ve üçüncü kişi veya kuruluşlar tarafından süresiz kaydedilebilir, yazılı – manyetik arşivlerde muhafaza edilebilir, kullanılabilir, güncellenebilir, paylaşılabilir, transfer olunabilir

Tazecicek müşterilerinin www.tazecicek.com internet sitesinin mobil versiyonu-aplikasyonunun (akıllı cihaz uygulamasının) kullandığı hallerde alışverişlerine dair her türlü kişisel olan veya olmayan bilgiler konum verileri, incelenen ürünler ve alışveriş konusu ürün ve tutar bilgileri dahil uygun teknik yöntemler ile alınabilir, ticari amaçlar ile Tazecicek.com iştirakleri ve üçüncü kişi ve yan kuruluşlar tarafından süresiz kaydedilebilir, yazılı ve manyetik arşivlerde muhafaza edilebilir, kullanılabilir, güncellenebilir, paylaşılabilir, transfer olunabilir

Her zaman müşterilerimiz hiçbir gerekçe göstermeksizin aşağıda belirtilen iletişim kanallarından Tazecicek.com ‘dan bizlere ulaşarak kişisel veri kullanımını , kendilerine gönderilen ticari elektronik iletişimleri durdurulmasını talep edebilirler. Müşterilerimizin bu husustaki taleplerinin Tazecicek.com’a ulaşmasını kişisel veri işlemleri veya elektronik ticari ileti gönderimi durdurulur. Müşterilerimiz dilerse kişisel verilerinin işlenmesi ile ilgili işlemler hakkında Tazecicek.com’a müşteri hizmetlerine her zaman başvurabilir ve bilgi alabilir.

Tazecicek.com tarafından müşterilerine  yürürlükteki mevzuata uygun olarak, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin tanıtım, reklam, iletişim, promosyon, satış ve pazarlama amacıyla çeşitli sosyal, ticari ve  elektronik iletiler , SMS , anlık bildirim, otomatik arama, bilgisayar, telefon, e-posta, faks ve diğer elektronik iletişim araçları aracılığıyla gönderilebilir.

Müşterilerimizin belirtilen suretler ile bilgilenmeleri ve kendilerine gönderilen ticari elektronik iletiler çerçevesinde bir ürün satın alması söz konusu olursa anılan işlem ayrıca ve kanuni usulünce yapılacak tüketici sözleşmesine tabidir. Tüketici sözleşmesi kendi şartlarında ve tarafları arasında uygulanır. Sitemizden alışverişlerinizde, her işlem sırasında göreceğiniz sipariş ön bilgilendirme formu olan mesafeli satış sözleşmesi şartları geçerli olacaktır.

Tazecicek Gizlilik Sözleşmesi’ndeki tüm maddeleri ve müşterilerine sunacağı ürün, hizmet ve fırsatlarda gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.Tazecicek.com’un zaman zaman düzenleyeceği kampanyalara ilişkin tüm hakları saklıdır.