-
Taze Çiçek

Squid Game Serisi Mini Bonsai Tasarım

269
,00 TL
249
,00 TL

Squid Game Serisi Mini Bonsai Tasarım

269
,00 TL
249,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Bu çarpıcı ve garip şekilli Ficus Ginseng'i eviniz ya da ofisinizde havadar bir yere koyun, böylece tarzınızı tamamlayın. Her ne kadar bonsailer boyut itibariyle küçük olsalar da normal bir ağaçtan genetik olarak farkları yoktur. Bu nedenle oldukça dikkat çekici ve güzeldir. Ücretsiz teslimat ve farklı ödeme seçenekleri ile Taze Çiçek  sayesinde dekorasyon tarzınızı tamamlamanın keyfini çıkarın.

Ficus Gingsey Bonsai Bakımı: Küçük ağacınız ne fazla sulanmalı ne de kuruyacak kadar susuz bırakılmalıdır. Fazla sulanan bitkinin kökleri çürür ve susuz bırakılan bitki zamanla kuruyarak ölür. Bonsai bakımının olmazsa olmazı budamadır. Elinize bir makas alarak onun ihtiyacı olan budamayı yapabilirsiniz. Ayrıca en aşağıda bulunan dalları budarsanız bitkinizin kökü ve gövdesi daha rahat şekil alabilir.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler