Sweet Bird Bonsai Zeytin Ağacı

499
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Sweet Bird Bonsai Zeytin Ağacı

499,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Zeytin ağacı geçmişten günümüze refah ve bolluğun sembolü olarak görülmektedir. Zeytin ağacının bir diğer önemli özelliği ise ölmesinin çok zor olmasıdır. Kökleri bir defa toprağa tutunduktan sonra öldüğünü düşündüğünüz zamanlarda bile yeniden yeşerebilir. İç mekan ve dış mekanlarda sıklıkla tercih edilen zeytin ağacının bakım gereksinimlerine beraber göz atalım.

Bonsai'nin  zeytin ağacı bakımını güneş ışığı alan bir ortamda sağlamalısın. Zeytin ağacı Bonsai güneşi seven bir bitkidir. 18-24 C sıcaklıkta iyi gelişir. Toprağında kuruluk görüldüğünde sulanması yeterli olacaktır.Bonsai zeytin ağacı bakımı için elbette her bitkinin bakımında olduğu gibi en önemli konu ışık ihtiyacıdır. Mutlaka aydınlık bir yerde bakılmalıdır. Zeytin ağaçlarının doğada ne şekilde yaşadığını gözlemleyerek ışık ihtiyacına yanıt verebilirsiniz. Bonsai zeytinler biraz daha narin olabileceğinden yakıcı güneş ışığı konusunda dikkatli olabilir, yavaş yavaş daha iyi ışık alan bir alana çıkarabilirsiniz.

Ürün Detayları:Krem Kuş desenli bonsai zeytin ağacında krem ponza taşı, kurutulmuş turuncu portakal dilimleri  hasır kurdela ve kuş aksesear kullanılmıştır.

Ürün Ölçüler:yük:45cm genş:20cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler