Sweet Lila Güller | Taze Çiçek

Sweet Lila Güller

229
,00 TL
(KDV dahildir)

Sweet Lila Güller

229,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
(Bu ürün sadece İSTANBUL'a teslim edilebilmektedir.)


odeme guven
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Sweet Lila Güller Hakkında Neler Söyleyebiliriz ?

Sweet Lila Güller , Floral Designers ekibimizin harikalar yarattığı çok neşeli bir düzenlemedir.

Sweet Lila Güller'in su rengine dikkat edilmesi gerekir. Cam vazo içerisindeki çiçeklerin saplarıdan dolayı 4 günden önce su renginde bir bulantı olursa suyu değiştirilmelidir. Bu özel çiçeklerin bir canlı olduğunu düşündüğümüzde ömrünü tamamlamak üzere olan çiçeğimizi vazomuzdan çıkartarak görsel güzelliği devam ettirebiliriz.

Sweet Lila Güller vazo içerisine buzlu su veya soğuk su ilave yapılabilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda çiçeklerde bayılma olduğunu gözlemler iseniz çiçeklerin saplarını keserek yenilenmiş su içerisine koymanız yeterli olacaktır.

Sweet Lila Güller ürünümüzün içerisinde Lila Güller, Mor Lisianthuslar, Turuncu Çardak Güller, Hypericumlar, Kivi Meyveleri ve Xenium Kır Çiçekleri  mevcut olup floral designers ekibimizin sizler için O’na anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir. 

En Son Gezilenler