Teraryum Büyük Sukulent Bahçem

949
,00 TL
719
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Bahçe tabelasına yazmak istediğiniz notu giriniz.:
25

Teraryum Büyük Sukulent Bahçem

949
,00 TL
719,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Büyüleyici Sukulent Teraryumlarıyla Evini Süsle!

Sukulentler doğanın zarif hediyesidir. Eşsiz görünümleri ve düşük bakım gereksinimleri sayesinde iç mekanları süslemek için mükemmel bir tercihtirler. Eğer siz de doğanın bu zarif armağanını evinizde bulundurmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz! Bizler, size en özel sukulent deneyimini sunmak için buradayız.

Büyük Elma Şeklinde Cam Fanus İçerisinde Eşsiz Sukulent Teraryumları

Hayalinizdeki sukulent teraryumunu buldunuz! Büyük elma şeklindeki cam fanus içerisinde, doğanın en güzel yaratıklarından üç farklı Echeveria türü sukulent ve Hobbit türü sukulentten oluşan teraryumlarımızla evinizi şenlendirin. Bu eşsiz teraryumlar, doğanın doğallığını ve zarafetini evinize taşımanın en güzel yolu!

Neden Biz?

  1. Kalite ve Özen: Teraryumlarımız özenle hazırlanır ve en kaliteli sukulentlerle donatılır. Size en sağlıklı ve güzel bitkileri sunmak için çalışıyoruz.

  2. Eşsiz Tasarımlar: Her teraryum tasarımımız özeldir. Büyük elma şeklindeki cam fanus içindeki sukulentler, misafirlerinizin gözlerini kamaştıracak.

  3. Düşük Bakım: Sukulentler düşük bakım gereksinimleriyle ünlüdür. Yoğun iş temposunda dahi, teraryumlarınızın güzelliğini koruyabilirsiniz.

Neden Sukulent Teraryumu?

  • Stres Azaltıcı: Doğanın yeşil enerjisi, stresi azaltır ve ruh halinizi iyileştirir.

  • Estetik Güzellik: Echeveria ve Hobbit türü sukulentlerin muhteşem renkleri ve şekilleri, evinizin dekorasyonunu tamamlar.

  • Hediyelik Seçenek: Sevdiklerinize doğanın güzelliğini hediye etmek istiyorsanız, sukulent teraryumları en özel seçenektir.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler