Teraryum Sukulent Bahçesi

749
,00 TL
609
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Bahçe tabelasına yazmak istediğiniz notu giriniz.:
25

Üzgünüz bu ürün artık satışta değil
Ürün Detayları

Cam fanus içerisinde 3 adet echeveria türü sukulent, 1 adet haworthia türü sukulent, 1 adet Crassula ovata türü sukulent, şoklanmış kuru bitkiler, kuru yosun ve dekoratif kum kullanılmıştır. Doğru bakım ile size ve sevdiklerinize uzun yıllar eşlk edecek şık ve dekoratif bir hediyedir. Bahçe tabelası sayesinde siparişinizi dilediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz.

Echeveria türleri sıcağı sever. Yaz aylarında bahçeye veya balkona çıkarılabilir ancak geceleri daha kuytu bir yere almayı unutmamanız gerekir zira soğuğa karşı pek dayanıklı değildir. İlkbahardan sonbahara kadar toprağı hafif nemli olacak şekilde düzenli sulama yapmalısınız.

Yaz aylarında Haworthia bitkisinin haftada sadece bir kez sulamanız yeterli olacaktır. Kış aylarında ise bu bitkinin suya ihtiyacı yoktur. Bu nedenle toprağı tamamen kuruduğu zaman sulamanız yeterli olacaktır. Son zamanların popüler bitkileri arasında yer alan Haworthia bitkisinin gübreye ihtiyacı yoktur.

Ürün boyutu 25x20cm'dir.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler