-
Taze Çiçek

The Love Bonsai

235
,00 TL

The Love Bonsai

235,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
The Love Bonsai Çiçeği Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

The Love Bonsai, Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium bonsai ve kırmızı güller'den oluşan bir üründür.

The Love Bonsai dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması ve bol miktarda su ihtiyacının karşılanma gerekmektedir

The Love Bonsai üzerine su eklenebilir, ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda bonsai'nin çiçeklerinde sararma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

The Love Bonsai ürünümüz Kütük Saksı içerisinde olup Bonsai, Kırmızı Güller ve Başaklar  floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize,yeni iş - terfi eden sevdiklerinize ; anlamlı ve kalıcı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler