-
Taze Çiçek

Turkuaz Serisi Tillandisia Tasarım

299
,00 TL
229
,00 TL

Turkuaz Serisi Tillandisia Tasarım

299
,00 TL
229,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Zarif bir estetiğe sahip olan Tillandsia, mor çiçekler açan pembe gövdeli epifit bir bitkidir. Haworthia zebrina ve Echeveria hookeri ise sukulentgiller familyasının en çok ilgi gören çiçekleridir. Dekoratif saksıda birleşen bu üç şık bitki ile evinizde güzel bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Taze Çiçek ile aynı gün gönderimi ve farklı ödeme seçenekleri sayesinde de istediğiniz her an bitkilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Dekoratif Saksıda Tillandsia Bakımı Nasıl Olmalı? Tillandsia bitkisi ışık aldığı yöne doğru eğim göstereceği için bitkinin aralıklarla yönünün değiştirilmesi önemlidir. Sulama konusundaki en önemli husus ise iki sulama arasında mutlaka toprağın yeterince kurumasının beklenmesi ve su ölçeğinin aynı olmasıdır. Sukulentler de Tillandsia gibi ışığı ve az sulanmayı sevdikleri için bir arada sağlıklı şekilde büyüyebilirler.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler