Wicker Basket Para Mücevher ağacı (Crassula Ovata)

549
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Wicker Basket Para Mücevher ağacı (Crassula Ovata)

549,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Crassula para çiçeği olarak da bilinir. Bulunduğu ortamda 3 ay süreden fazla kalırsa para ve şans getireceğine inanılır. Bu sebeple para çiçeğine iyi bakmanız önerilir ki para ve şans sizinle olsun. Crassula çiçeğinin bir diğer adı da mücevher çiçeğidir.

Para çiçeği, sukulent familyasına ait bir çiçek türüdür. Para bereket çiçeği olarak da bilenen bu çiçek, elips şeklindeki yaprakları ile dikkat çekmektedir. Para çiçeği hikayesi, bolluk ve bereketin ifadesi olmasından gelmektedir. Pek çok kültürde bu çiçeğin şans ve bereket getirdiğine inanılmaktadır. Evlerin ve ofislerin en güzel süs bitkileri arasında yer almaktadır. Yeşim rengi yaprakları ve pürüzsüz yapısıyla dikkat çeker.

Crassula çiçeği, çoğu kültürde bulunan bir çiçek türüdür. Farklı türlere sahip olan crassula, aynı bakım koşullarına sahiptir. Bakımı da oldukça kolay olan çiçek, dekoratif açıdan da çoğu mekanı süsleyen keyifli bitkiler arasında yer almaktadır. Yemyeşil yaprakları, her mevsim tazeliğini korumaktadır. Bu sayede de bulunduğu ortama pozitif bir enerji getirdiğine inanılır.

Güney Afrika kökenli olan crassula çiçeği, küçük yeşil yapraklarıyla bir ağacı andıran çiçek türüdür. Tüm çeşitleri için bakımında dikkat edilebilecek birkaç unsurla uzun süre sizinle olan bir crassula çiçeğine sahip olabilirsiniz.

Para çiçeği haftada 1 su ister.
Ev ortamında yetiştiriyorsanız kapalı balkonda bakım yapabilirsiniz.

Crassula çiçeğini sularken saksının tüm üst yüzeyi ıslanacak şekilde sulanmalıdır. Toprakta susuz alan kalmamalıdır.
Kışın soğuğa maruz kalmamalı

Ek olarak para çiçeğinde yeşil doğal yosun kurutulmuş çiçekler, kurutulmuş portakal dilimi ve kurdela süslemesi ile dizay edilmiştir.

Ürün Ölçü yük:33cm çap:25

 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler