Wicker Natürel 2 Dallı Turuncu Orkide

1249
,00 TL
1149
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Wicker Natürel 2 Dallı Turuncu Orkide

1249
,00 TL
1149,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Wicker Natürel 2 Dallı Turuncu Orkide Bitkisi Hakkında Neler Söyleyebiliriz Wicker Natürel 2 Dallı Turuncu Orkide , Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium double orkide'den  oluşan bir düzenlemedir.

Wicker Natürel 2 Dallı Turuncu Orkide  Bitkisinde dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda orkide'nin çiçeklerinde  solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Wicker Natürel 2 Dallı Turuncu Orkide  ürünümüzün içerisinde özel  seçilmiş orkide  bitkisi mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu / Yüksekliği: min. 70- 80cm 

Saksı Çapı : 15 cm

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler