Yeni Yıl & Yılbaşı Mesajları

Yanınızda olan sevdiklerinizle yeni yıl heyecanını paylaşabilirsiniz ama ya uzakta olan sevdiklerinizle bu heyecanı nasıl paylaşacağınızı hiç düşündünüz mü? Sadece içinizden gelen birkaç kelimelik mesaj, onları ne kadar düşünüp önemsediğinizi göstermeye yetecektir. Onan ayrı bir yılbaşı kutlamanın hüznünü kalpten gelen birkaç kelime ile ona anlatabilirsiniz.

Yeni Yıl & Yılbaşı Kutlama Mesajları

Yılın en güzel zamanı, bir kez daha kapımızda. Aile, arkadaşlar, kutlamalar ve bolca eğlence anlarını yılın son günlerinde daha fazla yaşamaya özen gösteririz. Ancak, en önemlisi yeni yılda rahatlama zamanıdır, bu yüzden sakinleşmek ve bu stres düzeyini azaltmak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Yeni yıl planlarınızı yapıp, sevdiklerinize göndereceğiniz mesajları hazırladıysanız yılbaşı gecesine hazırsınız demektir. Günlük rutininize yeni yıl atmosferini hissetmek için fazladan çaba harcamanıza gerek yoktur. İş yerine giderken her zaman kullandığınız yolda yapılan gösterişli ışıklandırmalar ve alışveriş merkezlerinde yapılan devasa süslemeler, size yeni yıl heyecanını hissettirmeye yetecektir.

Yanınızda olan sevdiklerinizle yeni yıl heyecanını paylaşabilirsiniz ama ya uzakta olan sevdiklerinizle bu heyecanı nasıl paylaşacağınızı hiç düşündünüz mü? Sadece içinizden gelen birkaç kelimelik mesaj, onları ne kadar düşünüp önemsediğinizi göstermeye yetecektir. Onan ayrı bir yılbaşı kutlamanın hüznünü kalpten gelen birkaç kelime ile ona anlatabilirsiniz. Sadece uzakta olan sevdiklerinize değil, yeni yıl heyecanını yaşamak istediğiniz herkese bu anlamlı günde güzel dileklerinizi gönderebilirsiniz. Unutmayın, paylaştıkça mutluluğunuz daha fazla artacaktır.

 

 

Yeni Yıl Mesajları

Yeni yılı kutlamak, arkadaşlarınız ve aileniz ile vakit geçirerek, yeni yıl dileklerinizi sunmak için büyük bir fırsattır. Yeni yıl dileklerinizi ifade etmek ve geçen yılın sizin için ne anlama geldiğini özetlemek için aşağıdaki yılbaşı mesajlarına göz atabilirsiniz. Bir yıl içerisinde iyi, kötü ve mutlu an gibi çok şey yaşamış olabilirsiniz, bu çoğu kişi için yetersiz bir ifade gibi görünebilir ama birlikte paylaşım yaptığınız insanlar için çok anlamlı olacaktır. Bardaklar kutlamak için kaldırıldığı zaman ve havai fişekler gökyüzünde parlamaya başladığı zaman yeni yıl gecesinin getirdiği özel sembolizmi tanımak önemlidir. Yeni yılınız kutlu olsun mesajları, yeni başlangıçlar ve yeni başlangıçların yanı sıra ince bir düşünce ile alakalıdır.

Yeni yıl kararlarınız ister yeni işinizde daha başarılı olmak, ister sevdiklerinize aranızdaki bağ için yürekten söz vermek olsun, bu vereceğiniz sözler çok çaba sarf etmenizi gerektirirken, bu yeni yıl umutlarını yılbaşı çiçekleri ile beraber yılbaşı mesajı olarak eklemek her şeyi değiştirip güzelleştirebilir. Bu yeni yılınız kutlu olsun mesajları ve iyi dilekler, yeni yıl arzularınızı sürdürmenizi, yeni yıl kartınızdaki boşluğu doldurmanıza yardımcı olmanızı ve en önemlisi bu tatil sezonunda sevincinizi başkalarıyla paylaşmanızı hatırlatacaktır. Önümüzdeki yıl için sevdiklerinize en iyi yılbaşı mesajı göndermek istiyorsanız okumaya devam edebilirsiniz.

 

 • Gelecek yılda daha nice güzelliklere sahip olmanız ümidiyle. Yeni yılınızı kutlarım.

 • Eski ve yeniyle birlikte: tüm yıl boyunca mutlu olabilirsin. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Umarım yeni yılda bütün istediklerini başarabilirsin. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Kararlarımı sadece kendim vermeye ve bana gösterdiğin sıcaklığı sana geri ödemek için kullanmaya karar verdim. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Geceler karanlık ama günler aydınlık olacak, hayatının her zaman aydınlık içerisinde olmasını diliyorum. Mutlu yıllar!

 • En sıcak hatıralarla geçen mutlu bir yola birlikte göz atalım. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Eski yıl bitsin ve yeni yıl en sıcak tutkularla başlasın. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Tatlı anılarla, keyifli zamanlarla dolu bir yılı daha geride bıraktık. Geçen yılımı son derece anlamlı kıldın ve bunun sonsuza kadar devam etmesini istiyorum. Seninle birlikte geçen her dakika benim için eşsiz bir deneyim. En az senin kadar muhteşem bir yıl geçirmeni dilerim.

 • Bu yeni yılda birlikte harika anılar biriktireceğimize inanıyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Bu yeni yılda, tarihleri ​​değil yönünü değiştirebilir, takvimleri değil zamanları değiştirebilir, eylemlerini değil tutumunu değiştirebilir ve inancında, kuvvetinde ve odağında büyük bir değişiklik yapabilirsin. Verdiğin bütün sözleri yerine getirebilirsin ve şimdiye kadarki en mutlu yeni yılı yaşayabilirsin. Mutu yıllar!

 • Bu yeni yıl hayatına; yeni umutlar, yeni başarılar, yeni kararlar ve birçok yeni ilham getirsin. Mutluluklarla dolu bir yıl geçirmen dileğiyle.

 • Yeni yılda geçireceğin her günün senin için başarı, mutluluk ve refah ile dolu olması dileğiyle. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Yeni yıl sana kararlı bir şekilde hedefe giden yolda rehberlik edecek sıcaklık, sevgi ve ışığı getirsin. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Yeni yılın bütün neşesinin sadece senin olmasını diliyorum. Mutlu yıllar!

 • Yeni yıl boş bir kitap gibidir ve kalem sadece senin elinde olacaktır. Kendin için güzel bir hikaye yazma şansını yaratabilirsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Eğlenceli Yeni Yıl Mesajları

Eğlenceli yeni yıl mesajları ile, ilgili biraz mizah her şeyi daha güzel hale getirebilir. Bazı komik ve eğlenceli yeni yıl dileklerini sevdiklerinize göndererek onların bu güzel gününü eğlenceli hale getirebilirsiniz. Yakınlarınıza espirili ya da eğlenceli yeni yıl mesajları göndererek onların gülümsemesini sağlayabilirsiniz. Şakalarınızla onları güldürüp aynı zamanda düşünceli tavrınızla onları övebilirsiniz. İşte sosyal medyada yayınlayabileceğiniz veya sevdiklerinizi güldürmek için gönderebileceğiniz bazı eğlenceli yeni yıl dilekleri. Umarım bu komik yeni yıl mesajları, böyle bir şenliğe biraz mutluluk katmanızın yolunu açmanıza yardımcı olur. İçerisinde mizah olan yeni yıl mesajları paylaşmak, hayatınızın yeni bölümüne tam bu zamanda başlamanın mükemmel bir yolu olabilir. Bu sayede bir önceki yılın tüm üzücü ve talihsiz anlarını geride bırakarak, parlak bir yeni yıl hazırlığına girebilirsiniz. Sevimli ve eğlenceli bir yeni yıl mesajı ile başlayarak, çevrenizdeki tüm sevdiklerinizi mutlu etmek için elinizden gelenin en iyisini yapma fırsatını elde edebilirsiniz. Önümüzdeki yıla olumlu bir tavırla yaklaşmak için en yakınlarınıza ve sevdiklerinize eğlenceli yeni yıl dilekleri gönderebilirsiniz. Aşağıda, bu anlamlı günü kutlamak için gönderebileceğiniz veya tebrik kartınıza koyabileceğiniz bazı komik mesajlar bulacaksınız. Bununla birlikte, eğlenceli yeni yıl mesajları göndermek, kutlamanın tek yolu değildir. Çiçek sepeti şenliğinde bir yeni yıl kartı yazmak daha anlamlı olabilir. İşte yeni yılı daha eğlenceli hale getirmek için bazı mesaj örnekleri:

 

 • Karizmatik, yakışıklı, zeki ve sizi her zaman gülümserken görmekten mutlu olan birinden kalpten gelen mutlu yıllar mesajı. Gülümsemeni görmek isterdim.

 • Yeni yıl kararlarımı sormayın; çünkü geçmişte aldığım kararlarımın hiçbirini uygulamadım. Yeni yılınız kutlu olsun.

 • Yeni yıllar yeniden başlatma düğmeleri gibidir. Düğmeye basıp her şeye yeniden başlayabileceğini sanıyorsun ama sonra sabah uyanınca her şeyin aynen devam ettiğini görüyorsun. Fazla umut bağlamadan sadece eğlenmene bakmalısın. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Hayatınızın geçen bir yılını daha mahvettiğiniz için çok heyecanlıyım. Mutlu ve tertemiz bir yıl olsun.

 • Bu yeni yıl sana istediğinden daha fazla para getirsin ki benim için çok pahalı hediyeler alabilesin. Mutlu yıllar.

 • Yeni yılın kutlu olsun Yiyelim, içelim ve mutlu olalım. Yarın diyetimize kaldığımız yerden devam ederiz.

 • Yeni yılın kutlu olsun. Sizi bilmem ama benim yeni yılda aldığım tek karar, geçen yıl kendime söz verdim kararı tutmadığım için suçluluk duymayı bırakmak olacak.

 • Yeni yıl için tüm kötü alışkanlıklarımı bırakmaya karar verdim ama hemen sonra kimsenin vazgeçeni sevmediğini hatırladım. Kötü de olsa alışkanlıklarımdan vazgeçmeyeceğime dair kararlar aldım. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Umarım büyümek bu yıl kararlarımıza dahil değildir. Eskisi gibi yaşayalım ve büyümeyi başka bir yıla bırakalım. Mutlu yıllar dostum!

 • Yeni yıl için herhangi bir çözüm yok, sana olan sevgimi sonuna kadar görmelisin. Seni sevmemi sevdiğini biliyorum güzelim. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Önümüzdeki yıl sana kocaman değişiklik getirsin yani sadece yeni bir pakete sarılmış tüm eski alışkanlıklarınızı değil. Yepyeni alışkankanlıkların olsun. Neyse çok uzattım. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Duydun mu? Noel baba aracını yenilemiş. Tam tamına 60 geyik. Daha az yakıyormuş. Mutlu yıllar cimri arkadaşım.

 • Dertlerin toz şeker kadar ufacık, sevinçlerin okyanus kadar büyük olsun. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Hadi yine iyisin dostum. Kocaman bir seneyi kazasız belasız bitirmeyi başardın. Yeni yılda da aynı performansı senden bekliyorum. Mutlu yıllar!

 • Umarım mutluluk denizinde boğulursun. Yeni yılın kutlu olsun.

 

Komik Yeni Yıl Mesajları

Yeni yıl, birlikte olmanın sevincini ve bir araya gelmeyi kutlamak için yılın mükemmel zamanıdır. Soğuk kış aylarında içinizi sıcak tutmak için bol miktarda yiyecek ve içecekle kendinizi şımartıp, mutlu olmanızın tam zamanıdır. Ancak Yeni yıl kutlamalarını sevdiklerinizle beraber ya da onlardan ayrı geçirmeyi planlıyorsanız  bile olanlarla komik yeni yıl mesajları göndererek kalbinizin onlarla olduğunu gösterebilirsiniz. Öncelikle yeni yıl kartlarına ne yazmak istediğinize karar vererek işe başlayabilirsiniz

Tüm yeni yıl mutluluğunuzu ifade etmenin bir yolunu bulmak zor olsa da , iyi haber şu ki kartınıza yazabileceğiniz en komik yeni yıl mesajları burada sizin, onları keşfetmenizi bekliyor! Kalpten gelen kutlama mesajları, yılbaşı eğlencesini yaymanın ve sevdiklerinizi düşünüp önemsediğinizi hatırlatmanın harika bir yolu olacaktır.  Kutlama kartlarınıza yazmak için en iyi yeni yıl dileklerini hazırlamak endişe verici veya zor gibi görünebilir ama sandığınız kadar zor iş olmadığını bize güvenerek anlayabilirsiniz. Arkadaşlarınız, aileniz ve hatta iş arkadaşlarınız için bir yeni yıl kartı hazırlıyor olsanız da, eğlencelerini  ateşlemeye yardımcı olacak en iyi komik yeni yıl sözlerini ve mesajlarını seçerek, günlerini eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Komik yılbaşı mesajlarını kullanarak, çevrenizdekilerin yüzlere bir gülümseme getirebilirsiniz. Bu güzel sevimli yeni yıl mesajları ve kısa komik yılbaşı sözleri ile arkadaşlarınıza ve ailenize sevginizi ve şefkatinizi gönderebilirsiniz. Esprili cümleler, ilham veren mesajlar ve komik kutlamalarla sözlerini sevdiklerinizle paylaşarak, eğlenceli zamanlar geçirmelerini sağlayabilirsiniz. İşte bu kutlamayı daha eğlenceli ve neşeli hale getirmeyi mümkün kılan en yeni komik yeni yıl mesajları:

 

 • Yeni yılının, kocaman gülümsemeler ve büyük kutlamalarla dolu geçmesini diliyorum ama umarım kredi kartı tutarının üstesinden gelebilirsin. Mutlu yıllar!

 • Bazıları için her şeyin en güzel kısmı yeni yıl kutlamaları bittiği zaman yaşanır. Sana, stressiz bir yılbaşı kutlamaları diliyorum.

 • En iyi yeni yıl hediyelerinin yürekten geldiğini söylerler ama bana göre en iyi hediye nakit ve hediye kartlarıdır. Mutlu yıllar!

 • Yeni yılını kutlarım, uçurumdan atlarım. Mutlu yıllar!

 • Her zaman istediğimiz ve hayal kırıklığına uğramadığımız hediyeleri değiş tokuş ederek bu yeni yılı unutulmaz kılalım. Mutlu yıllar sana güzel insan.

 • Bol bol uyuyup karla, hediyelerle ve ruhunuzu canlandıracak büyük bir yılbaşı ağacıyla uyandığınız ve hayallerinizdeki gibi bir yeni yıl geçirmeniz dileğiyle.

 • Yeni yıl vesilesiyle, etrafımızdaki herkesi gülümsetelim; çünkü yılbaşı her şeyden önce mutluluk ve gülümsemeler yaymakla ilgilidir. Mutlu yıllar!

 • Mutlu yıllar diliyorum canım. Bu tatil sezonunun çalışarak boşa gitmesine izin vermemelisin. Eğlenmene bak! Yeni yılın bereketli olsun.

 • Sana mutlu yıllar diliyorum canım. Bu özel gün o kadar gülümsemelisin ki yanakların acısın. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Yeni yılda sana sıcak selamlar. Bu yılbaşını unutulmaz kılmak için kutlamaların, yemeklerin ve şenliklerin en dolusunu yaşamanı diliyorum.

 • Yeni yıl, yeni yıl dedin başımın etini yedin. Al sana yeni yıl doya doya kutla. Mutlu yıllar!

 • Yeni yıl kutlamalarınız komik şakalar ve bol kahkahalarla dolu olsun. Herkese sıcak selamlar gönderiyorum. Mutlu yıllar!

 • Yeni yıl vesilesiyle, kahkahalarının tadını çıkarman için sana yeni bir şaka paketi gönderiyorum. Hepinize mutlu yıllar.

 • Yılbaşı tamamen hediye ve dilek alışverişi ile ilgilidir ve umarım şimdiye kadar aldığım hediyelerin en iyisini alırım. Herkese mutlu yıllar.

 • Yeni yıl, sevdiklerinizle birlikte geçirme ve onlara iğrenç şakalarınızla eziyet etme zamanıdır. Yeni yılınız kutlu olsun.

 

Etkileyici Yeni Yıl Mesajları

Yeni yıl, hayattaki hedeflerinizi yeniden düzenlemek ve onlar için çalışmak için mükemmel bir zamandır. Geçen yıl yeterince başarılı olamadıysanız, hayatta başarmak için daha çok şey olduğunu ve önümüzdeki 365 gün içinde yeni olasılıkların kesinlikle yolunuza çıkacağını bildiğiniz mükemmel bir fırsat olabilir. Daha sağlıklı bir yaşam tarzına geçmek, kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak veya spor yapmaya karar vermek gibi daha birçok yeni plan yapıyor olabilirsiniz, iyi kabar şu ki: yeni yıl böyle yeni fırsatlarla doludur. Genel olarak birçok fırsat yaratacağınız yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Herkes gibi siz de yeni yılın başlangıcının hayatımızda yeni fırsatlar yaratacağına ve bu nedenle önünüzde olan koca bir yılı daha iyi hale getirmek için mümkün olan her şeyi yapabilirsiniz. Örneğin, yeni yılda kendinize bir hedef koyarak o hedefe ulaşmak için çabalayabilirsiniz. Kendiniz için alacağınız birçok kararı sevdiklerinizle beraber plan yaparak uygulayabilirsiniz. Değer verdiğiniz insanlarla harika bir yeni yıla başlangıç yapabilmeniz için etkileyici birkaç mesaj ve iyi dileklere yer verdik. Bu mesajları sevdiğiniz insanlara göndererek, günlerinin güzel geçmesini sağlayabilirsiniz.

 

 • Yeni yıl yeni umutlarla yaklaşırken, sana ve ailene harika bir yıl olmasını diliyorum.

 • Yeni yıla girerken, umarım senin için daha parlak bir yarının vaatleriyle dolu olur. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Her bitiş yeni bir başlangıcı işaret eder. Moralini ve kararlılığını sarsmadan tutun ve daima zafer yolunda yürümeye devam et. Bu sayede gösterdiğin cesaret, inanç ve büyük çaba ile arzu ettiğin her şeye ulaşacaksın. Mutlu yıllar dilerim.

 • Başarıya giden yolda en önemli kuralın her zaman ileriye bakmak olduğunu unutmamalısın. Hedefine giden yolda yolun her zaman açık olsun. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Hiç kimse geçmişi değiştirmek için zamanı geriye alamaz, bu yüzden kendine harika bir gelecek yapmak için şimdiki zamanın üzerinde çalışmalısın. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Geçmişi bırakıp yeni bir başlangıç ​​yapmalısın. Seni inciten herkesi affetmen ve kollarını açarak yeni ilişkilere her zaman açık olman gerekiyor. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Her yılı birkaç iyi dersler alarak bitir ve geçmişin derslerini iyi öğrendiğini göstererek yenisine başla! Yeni yılın kutlu olsun.

 • Yeni yıl, işleri yoluna koymamız ve hayatımızda yeni bir sayfa açmamız için bize bir şans daha veriyor. Bu şansı iyi değerlendirmeliyiz. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Çoğu insanın düşündüğünün aksine, olmak istediğin kişi olmak için asla geç kalmadığını söylemek istedim. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Başarısızlık, içsel esnekliğini etkilemez ve başarısız olmak asla bir son değildir. Yeni yılda yeni umutlarının olması dileğiyle. Mutlu yıllar!

 • Tam da pes etmek istediğin anda zaferin her zaman elinin altında olduğunu bilerek asla pes etmemelisin. Bunu yeni yıla girerken sakın unutma. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Yeni yılın kitabının sayfaları şuan bomboş olabilir ama o kitaba kendi hikayelerini yazmak sadece senin elinde! Yeni yılın kutlu olsun.

 • Umarım bu yeni yıl sana ve sevdiklerine sağlık, mutluluk, sevgi ve bolca eğlence getirir. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Yeni yılın sana hayatında birçok yeni umut ve heyecan getirmesini diliyorum. Bu yeni yıl bizim senin yılın olsun. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Mutlu bir yeni yıl geçirmen için en sıcak düşünceler ve en iyi dileklerimi gönderiyorum. Mutluluk, sevgi ve huzur her zaman seninle olsun. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Gelecek senin yazacağın hikayede saklıdır. Şimdiye kadar yazdıklarının ötesinde en iyi hikayeyi yazmaya hazır mısın? Yeni yılın kutlu olsun.

 • Bu yıl başardığın her şeyle gurur duymalısın. Yeni yılın kutlu olsun.

 

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

Tıpkı yeni yıl gibi, sevgiliniz de hayatınızın en güzel parçalarından biri olabilir. Yeni yılı anlamlı ve özel kılmak için sevgilinize yılbaşı mesajları gönderebilirsiniz. Bu sayede onun size daha fazla aşık olmasını sağlarken yılın bu harika zamanında onun mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Sevgiliniz için bazı yeni yıl aşk mesajları yazarak kalbinin mutlulukla dolmasına neden olabilirsiniz. Sevgilinize sadece mutlu yıllar dilemek yerine daha anlamlı cümleler kurarak size yeniden aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Onun için bir yeni yıl kartına ne yazmanız gerektiğini merak ediyorsanız, işte sevgiliniz için bazı sıcak yılbaşı dilekleri! Orkide çiçeğinin içerisine ekleyeceğiniz mesaj kartı sayesinde yeni yılda sevgiyi ve mutluluğu yayabilirsiniz.

Yılbaşı günleri kesinlikle yılın en harika zamanlarından biridir ve sevgilinizin sadece mutlu ve romantik hissetmekle kalmayıp, aynı zamanda hayatınıza getirdiği tüm neşe için takdir edildiğinden emin olmak isteyebilirsiniz ama bunu mümkün kılmanın, yeni yıl kartınıza yazacağınız özel, içten bir mesajdan daha samimi bir yol yoktur. Muhtemelen siz bunu zaten biliyorsunuz, bu yüzden şu anda buradasınız ve sizin için hazırladığımız mesajları inceliyorsunuz. Hiçbir yerde bulamayacağınız ve sevgilinizin yüzünde mutluluk gülümsemesi yaratacak birbirinden anlamlı mesaj listesi için okumaya devam edebilirsiniz.

Erkek ya da kız arkadaşınız için bir yeni yıl kartına ne yazacağınız konusunda endişeleniyorsanız, endişelenmeyi artık bırakabilirsiniz. Ne yazacağınız konusunda size yardımcı olabilmek için buradayız. Size vereceğimiz tek ipucu; içinizden geldiği gibi davranmanız, yürekten konuşmanız ve ona özel bir şey söylemek için bu fırsattan yararlanmanız olabilir; çünkü gerçekten düşünülerek yazılmış bir mesajdan daha anlamlı başka birşey yoktur. Ayrıca, yazdıklarınızın yeterince “şiirsel” veya “yeterince romantik” olmadığından endişelenmemelisiniz; çünkü sizin için hazırladığımız her mesaj, duygularınıza tercüman olacaktır.  Yine de yardımcı olabilecek bir ipucu, yazmaya başlamadan önce onun hakkında düşünmek ve sonra onun hakkında birkaç cümle kurmanız olabilir. Bu cümlede, size nasıl hissettirdiği, onunla ilgili hayran olduğunuz şeyler, bu yıl birlikte yaşadığınız güzel anılar gibi notlar alabilirsiniz. Mesajları okumaya başlamadan önce, seçim yapabileceğiniz bir liste hazırlayabilirsiniz. Bu sayede aralarından seçim yapmanız daha kolay hale gelecektir. Yine de, tüm bunlarla birlikte, buraya sadece mesaj yazmak için değil, bazı cümlelerden ilham alabilmek için gelmiş olabileceğinizi biliyoruz. Bu mesajları kullanmaktan çekinmemelisiniz veya size ilham vermelerine izin verebilirsiniz. İşte sizin için hazırladığımız sevgiliye yeni yıl mesajları:

 

 • Benim hayatımın anlamı olduğun için teşekkür ederim. Sana bu yeni yılın en güzel hediyeleri getirmesini diliyorum aşkım. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Hayatımı tamamladığın ve hayatıma yeni bir anlam kattığın için teşekkür ederim. Mutlu yıllar, sevgilim.

 • Mutlu yıllar aşkım. Benim için bugün, yarın ve her zaman mükemmel olduğunu bilmeni istedim. Seni seviyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Her geçen gün seni bir öncekinden daha fazla seviyorum. Mutlu yıllar aşkım.

 • Senin yanında uyanacağım yılbaşından sonraki sabahı sabırsızlıkla bekliyorum. Yeni yılın kutlu olsun sevgilim.

 • Prensesim, tüm dileklerin gerçekleşsin ve seni her zaman mutlu etsin. Sen harika bir insansın. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Üç adet dilek hakkım olsaydı; Her zaman yanında olmayı, her zaman beni sevmeni ve her zaman kalbine sahip olmayı dilerdim. Yeni yılın kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

 • Sen yanımda olduğun sürece, her gün huzurlu bir gün gibi yeniden başlıyor. Hayatı bu kadar özel yaptığın için teşekkür ederim. Yeni yılın kutlu olsun sevgilim.

 • Birbirimizin etrafında olmadığımız zamanlarda bile paylaştığımız sevgi, daha da büyüyüp güçleniyor. Sana eğlenceli bir yeni yıl geçirmeni diliyorum. Seni seviyorum.

 • Ben sadece bu güzel yeni yıl kutlamalarının büyülü anlarını seninle geçirmek istiyorum. Bu büyülü zamanda hayatımdaki tatlı varlığından başka bir şey istemiyorum. Yeni yılın kutlu olsun hayatım.

 • Mutlu yıllar, aşkım! Benim için ne ifade ettiğini anlatmaya kelimelerim yetmez. Bunu bilmeni istedim. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Hayatıma huzur getirerek daha anlamlı hale gelmesine neden oldun. Yeni yılın kutlu olsun. Seni seviyorum bebeğim.

 • Hayatımda olduğun için çok mutluyum ve sen benim en büyük yeni yıl hediyemsin. Yeni yılın kutlu olsun sevgilim.

 • Sana bu harika günün en iyi geçmesinden başka bir şey dilemiyorum. Yeni yıl eğlencesinde hep aklında olmayı diliyorum. Seni seviyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Sana bir yeni yıl hediyesi almayı unuttum ama istersen sana kalbimi verebilirim, üstelik ömür boyu garantili olacağına söz veriyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Seninle olmak, benim için bu hayattaki en güzel hediye. Yeni yılın kutlu olsun sevgilim.

 • Sana sahip olduğum sürece, yeni yıl günlerim her zaman neşeli ve huzurlu olacak. Yeni yılın kutlu olsun. Seni seviyorum.

 • Hayatımda olduğun her saniye Allah’a şükrediyorum. Yeni yılın kutlu olsun sevgilim.

 • Yeni bir yıl için isteklerim, seninle başlar ve seninle biter.

 • Sen, yılın en harika zamanının en harika parçasısın. Seni seviyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Yılın bu zamanı sen olmasan asla bu kadar güzel geçmezdi. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Seninle tanıştığım anda yeni yıl için istediğim her şeye çoktan sahip olduğumu düşünüyorum. Yeni yılın kutlu olsun. Seni seviyorum.

 • Tüm yıl boyunca dünyama neşe getirmeyi başarıyorsun. Yeni yılın kutlu olsun hayatım.

 

Arkadaşa Yeni Yıl Mesajı

Yeni yıl kutlamalarında kısa mesajlar ve yılbaşı kartları aracılığıyla sevginizi, arkadaşlarınızla paylaşmanın zamanı geldi. Yeni yılda, sevdiklerinizi hatırlama ve kalbinizin iyiliğini onlarla paylaşma zamanı olabilir. Bu yeni yılda arkadaşlarınıza mutlu dileklerinizi göndermeyi unutmamalısınız. Onlara güzel bir hediye ile güzel bir yeni yıl mesajı göndererek değerli olduklarını hissettirebilirsiniz. Çoğu zaman arkadaşlarımız için doğru duyguları yansıtan bir yeni yıl mesajı yazmak, sizin için zor olabilir. Size yardımcı olmak için birbirinden anlamlı arkadaşa yeni yıl mesajı koleksiyonu oluşturduk ve arkadaşlarınız için en iyi yeni yıl dilekleri derlemesini sunduk. Bunlardan herhangi birini seçerek arkadaşınıza gönderebilirsiniz.

Yeni yıl zamanının büyülü ve neşeli havasını arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşarak özel anlar yaratabilirsiniz. Bu harika yeni yıl kutlamalarını düşünürken, yılbaşını sadece herhangi bir eğlence olmadığını, herkes için yılın en önemli günü olduğunu anlamamız gerekir. Sevdiklerinizi hatırlayarak, kalbinizin iyiliğini başkalarıyla paylaşma zamanı ve arkadaşlarınızın sizin için gerçekte ne anlama geldiğini kelimelerle ifade etme zamanı olabilir. Mesajlarınızı yazarken, arkadaşlarınıza yeni yıl dileği oluşturmak için zaman ayırdığınızdan emin olmalısınız. Onun için doğru kelimeleri bir araya getirmekte zorlanıyor musunuz? Endişelenmeyin, size arkadaşlarınıza anlamlı mesajlar gönderebilmeniz için yeni yıl mesajları listesi hazırladık. Arkadaşınıza yeni yıl mesajlarınıza kişisel bir dokunuş katarak daha da anlamlı hale getirebilirsiniz. Kalbinize en yakın olan cümleler arasından seçim yaparak, arkadaşlığınıza ne kadar değer verdiğinizi bilmelerini sağlayabilirsiniz. İşte birbirinden anlamlı arkadaşa yeni yıl mesajları listesi:

 

 • Bu yıl başı, barış ve neşe üzerinde olsun. Mutlu yıllar, arkadaşım.

 • Sana ve ailene mutlu yıllar diliyorum arkadaşım! Birlikte geçireceğiniz kahkaha ve neşe dolu harika bir zaman olsun.

 • Allah, tüm üzüntünüzü alıp bu yeni yılda hayatınızı renklerle doldurursun. Mutlu yıllar, sevgili dostum.

 • Seni tanımak, gerçek dostlukta bir ustalık sınıfı oldu. Yeni yıl boyunca, sevgini ve sıcaklığını kaybetmeyeceğini umuyorum. Sana çok mutlu bir yeni yıl geçirmeni diliyorum.

 • Başarı ve mutluluk dolu bir yılı daha birlikte geride bıraktık. Her yeni yılda hayatta daha büyük zorluklar ve engeller olurmuş. Karşılaşabileceğimiz tüm engelleri aşmamız için sana cesaret, inanç ve huzur diliyorum. İkimiz için harika bir yıl ve harika bir zaman olsun. Yeni yılın kutlu olsun arkadaşım.

 • Bir yıl daha geçti, yeni bir yıl daha geldi. Senin adına her yıl, tüm hayallerini gerçekleştirmeni diliyorum. Allah, senin ve ailenin üzerine sevgi ve şefkat yağdırsın. Yeni yılın kutlu olsun arkadaşım.

 • Her yıl yeni kararlar alıyoruz ve o kararları tutacağımıza dair söz veriyoruz. Bu yıl alacağım tek karar, seninle vakit geçirmeye devam etmek olabilir. Yeni yılın kutlu olsun arkadaşım.

 • Seninle yeni planlar ve yeni anılar paylaşmak için çok heyecanlıyım. Hadi bu yılı geçen yıldan daha güzel bir yıl geçirelim. Yeni yılın kutlu olsun arkadaşım.

 • Yılın bu zamanı, etrafta arkadaşlar toplamak ve hep birlikte vakit geçirmek önemlidir. Yeni yıla seninle girmek için can atıyorum arkadaşım. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Her yıl planladığımız hayallerimizi bu yıl gerçekleştirmeyi diliyorum. Yeni yılın kutlu olsun arkadaşım.

 • Genç olduğumuz zamanlarda ve yılbaşı gecesine kadar uyanık kalmak istediğimiz zamanları hatırlıyor musun? Sanırım artık yaşlandık ve tek yapmak istediğim uyumak. Yeni yılın kutlu olsun arkadaşım.

 • Geçen yıl yeni yılı çok eğlenceli kutlamıştık. Bu yılbaşında da aynısını yapalım mı? Yeni yılın kutlu olsun arkadaşım.

 • Yeni yılın kutlu olsun dostum. Umarım biraz içecek biriktirmişsindir; çünkü bütün gece bir şeyler içmeye ve yemeye ihtiyacım olacak. Yeni yılın kutlu olsun canım dostum.

 • Bu yıl, her zamanki ile aynı geçirdiğimiz günlere bile sevinç ve mutluluk katan gerçek dostluğumuzu paylaşmaya devam edelim mi?. Seni seviyorum arkadaşım.

 • Geçmişi bırakıp yeni bir başlangıç ​​yapmalıyız. Bizi inciten herkesi affetmemiz ve kollarımızı açarak yeni ilişkilere açık olmamız gerekiyor. Bunu ancak birlikte başarabiliriz. Yeni yılın, şimdiden kutlu olsun arkadaşım.

 • Bu özel günde, sana mutluluk ve sevgi diliyorum. Evinde huzur ve neşe hüküm sürsün. Yeni yılın kutlu olsun arkadaşım.

 

Eşe Yeni Yıl Mesajları

Yılın en sevdiğiniz zamanında en sevdiğiniz eş için mükemmel mesajlar hazırlayabilirsiniz.

Yeni yıl sizi; aşk, sevgi, mutluluk ve aile hakkında düşündürmeye başlayabilir ve bu düşünceleri harika bir eşten daha fazla somutlaştıran kimse olmayacaktır. Orada olduğu tüm yollar ve umursadığı tüm imkanlar için yeni yıl, hayatınıza her gün ne kadar rahatlık ve neşe katacağını bilmesini sağlamanın zamanı olabilir. Eşiniz için yazacağınız en iyi yeni yıl dilekleri, kalbinizden gelenlerdir. Size en kötü durumda katlananlar, ne olursa olsun güvenebileceğiniz, aileniz olarak adlandırdığınız kişilere benzersiz bir yeni yıl dileği oluşturmak için bu özel yeni yıl mesajlarını kullanabilirsiniz; çünkü yeni yıl mesajları, duygularınızı iletmenin basit ve düşünceli bir yoludur.

Eşiniz için bir yılbaşı kartında ne yazacağınız konusunda hala emin değil misiniz? Bir yerden başlamanız gerekir ve başlamanın birçok yolu vardır. Birlikte paylaştığınız yılı düşünebilir ve bunun hakkında olan düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Onu sevmenizin ve ona ne kadar minnettar olduğunuzu gösteren samimi mesajlar yazabilirsiniz. Geleceğe dair tüm umutlarınızı ve hayallerinizi mesaj kartına ekleyebilirsiniz. Bu ekleyeceğiniz özel anlar, romantik olduğu gibi fazlasıyla etkileyici olacaktır. Hala eşinize bir yeni yıl kartında ne yazacağınız konusunda emin değil misiniz? İşte kaleminizi hareket ettirmek için hazırladığımız bazı öneriler:

 

 • Aşkın, şimdiye kadarki en tatlı hediyem. Yeni yılın kutlu olsun hayatım.

 • Hayatımın tek aşkına mutlu yıllar!

 • Sen dünyanın en iyi kocası oldun ve seni her zamankinden daha çok seviyorum. Yeni yılın kutlu olsun sevgilim.

 • Birlikte kurup, paylaştığımız hayatı çok seviyorum.

 • Yeni yılın enerjisine inanıyorum. Aşka inanıyorum. Sevgimize inanıyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Ailemiz, aşkımız, hayatımız ve bitmeyen mutluluğumuzun devam etmesinden başka yeni yıldan ne isteyebilirim ki?

 • Hayatımı tüm yıl boyunca neşeli bir festival haline getirdiğin için teşekkür ederim aşkım. Sana sahip olmak benim için gerçek nimettir. Yeni yılın kutlu olsun karıcım.

 • Yeni yıl, aşkla ilgilidir ve aşk kelimesinin tek anlamı, sen demektir. Mutlu yıllar sana sevgili karım.

 • Mutlu yıllar, hayatımın aşkı. Kalbimi mümkün olan her şekilde aydınlattığın için teşekkür ederim. Yeni yılın kutlu olsun sevgilim.

 • Bu yeni yıl günü, sevgin kalbim için ihtiyacım olan en güzel hediyedir. Yeni yılın kutlu olsun aşkım.

 • Kelimeler her zaman sana ne kadar aşık olduğumu, saygı duyduğumu ve sevdiğimi ifade etmekte yetersiz kalacaktır. Birlikte çok mutlu bir yılbaşı geçirmeyi diliyorum tatlım. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Dünyanın en harika kadınına büyülü bir yeni yıl geçirmesini diliyorum. Umarım bu yıl beraber harika bir yıl geçiririz. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Tanıdığım en güzel kadına: Her zaman seni sevdiğimi ve her zaman senin için burada olduğumu hatırla lütfen. Yeni yılın kutlu olsun karıcım.

 • Sana karşı hissettiklerimi gerçekten ifade eden üç kelime var. "Yaşam, sevgi ve mutluluk". Seni seviyorum yeni yılda çok mutlu ol nefesim.

 • Sen yanımda olmasaydın bu yeni yıl özel bir gün gibi olmazdı. Mutlu yıllar, güzelim.

 • Seninle en güzel yılbaşı anılarını biriktirmekten zevk alıyorum. Bu yıl, daha fazlasını yapmak için sabırsızlıkla bekliyorum. Yeni yılın kutlu olsun hayatım.

 • Varlığın benim için bir hediyeden çok daha fazlası. Yeni yılın kutlu olsun aşkım.

 • Her geçen gün kocan olmaktan gurur duyuyorum, hayatımın her anını keyifli hale getiriyorsun. Yeni yılın kutlu olsun karım.

 

Flörte Yeni Yıl Mesajları

Aşkınız için romantik bir mesajdan daha iyi bir yeni yıl hediyesi olamaz. Beklenmeyen bir zamanda flörtünüzle yeni yıl mesajları paylaşmanız ilişkiniz ile ilgili çok etkili sonuçlar verebilir. Romantik, anlamlı ama yine de sevgi dolu bir şey düşünüp cümlelere dökmek için stres yapıyorsanız, sizin için hazırladığımız birbirinden anlamlı yeni yıl mesajlarına göz atabilirsiniz. Bu mesajlar sayesinde sevgilinize ne kadar kıymet verdiğinizi gösterebilir, kendisini her zamankinden daha özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik bunu yapmak o kadar kolayken neden onu birkaç kelime ile mutlu etmeyesiniz ki?

Yeni yılı birlikte ya da ayrı geçiriyor olun, ona iki kelime tatlı söz söylemenin hiçbir zararı olmayacaktır. Göndereceğiniz mesaj sayesinde gecenizin daha güzel geçmesini sağlayabilirsiniz. Ona değer verdiğinizi anlatmak için hazırladığımız mesaj örneklerine kendi cümlelerinizi de ekleyip, kişiselleştirebilirsiniz. Birbirinden tutkulu ve romantik yeni yıl mesajlarımızı incelemeden önce yanınıza bir not kağıdı alıp, beğendiklerinizi yazabilirsiniz. Böylece aralarından seçim yapmanız daha kolay olacaktır. işte yeni yılda flörtünüze gönderebileceğiniz birbirinden romantik yılbaşı mesajları listemiz:

 

 • Bana bir resmini gönderebilir misin? Noel Babaya yeni yıl için ne dilek dilediğimi göstermek istiyorum. Yeni yılın kutlu olsun canım.

 • Her daim ışık saçıyor olmalısın; çünkü tüm yıl boyunca hep harika görünüyorsun.

 • Sabah uyanıp seni yanımda görmeyi çok isterim. Yeni yılın kutlu olsun aşkım.

 • Sevgilim, dışarısı çok soğuk, gidip birlikte bir yerde sarılıp, ısınmak ister misin?

 • Keşke yeni yılda kendimi senin için hediye paketi yapıp, sana gönderebilseydim. Böylece çok şaşıracağın unutulmaz bir yeni yıl geçirmiş olurduk. Yeni yılın kutlu olsun canım.

 • Sana yeni yılda, sıcak dileklerimi gönderiyorum aşkım. Bugün, şimdiye kadarki en mutlu yılbaşını kutlamak için seni daha fazla öpücüğe ve çok daha fazla sevgiye boğmak istiyorum.

 • Yeni yılda, saçımın rengi solsa bile sana olan sevgimin asla solmayacağına söz veriyorum. Yeni yılın kutlu olsun sevgilim.

 • Yeni yılı seninle kutlamak benim için her zaman çok anlamlı olmuştur. Her yeni yılı birbirimizle kutlarken beraber olduğumuz için mutluyum. Yeni yılın kutlu olsun canım.

 • Sadece seni görmek bile yeni yılımı aydınlatıyor. Yeni yılın kutlu olsun aşkım.

 • Seninle harika yılbaşı anıları biriktirmekten hep keyif aldım ve daha fazlasını yapmak için sabırsızlanıyorum. Yeni yılın kutlu olsun bebeğim.

 • Yeni yıldan tek istediğim sadece sensin! Mutlu yıllar canım.

 • Bana, ihtiyacım olan her şeyi veriyorsun bebeğim. Sen benim şans meleğim gibisin. Yeni yılın kutlu olsun hayatım.

 • Bu yeni yılda şöminenin yanında oturmama gerek yok. Seni düşünmek içimi ısıtmaya yetiyor. Mutlu yıllar sevgilim.

 • Keşke yılbaşını kollarında geçirebilseydim ama beraber olamadığımıza göre, sanırım sadece aşkımızı düşünerek kendimi mutlu etmem gerekecek. Yeni yılın kutlu olsun canım.

 • Seni sonsuza kadar yanımda tutabilir miyim? Sen, asla kaybetmek istemediğim yılbaşı hediyesisin. Yeni yılın kutlu olsun aşkım.

 • Erkek arkadaşım olduğunu bilmek, bu yıl sahip olabileceğim en büyük hediye. Yeni yılın kutlu olsun canım.

 • Aralık ayı ne kadar soğuk olursa olsun, kalbimi ısıtacağına her zaman güvenebilirim. Seni seviyorum. Yeni yılın kutlu olsun aşkım.

 

Ablaya Yeni Yıl Mesajları

Yeni yılı kutlamanın en iyi yolu, çok değer verdiğiniz kişiyle, yani ablanız ile birlikte kutlamak olabilir. Beraber büyüdüğünüz ablanıza mutlu bir yeni yıl kutlaması dilemek için yılbaşı mesajlarımızı kullanabilirsiniz.

En eski yeni yıl anılarınızdan şimdiye kadar, ablanız her zaman tatil kutlamalarının önemli bir parçası olmuştur. Çocukken, hediyeleri açmayı beklerken heyecanınızı kız kardeşinizle paylaşmak yılbaşı sabahının en güzel kısımlarından biri olabilir. Kimse sizi ablanızdan daha iyi tanıyamaz ve onun için mutlu yeni yıl mesajları göndermek, onu ne kadar önemsediğinizi göstermenin en iyi yollarından biri  olabilir. Ablanız için yeni yıl dilekleri, özellikle yılbaşı akşamı geldiğinde onunla bağlantı kurmanızın harika bir yolu olabilir.

Kız kardeşinizin en iyi arkadaşınızdır ve ona verebileceğiniz en iyi hediye, samimi ve içten olan bir yeni yıl dileği olabilir. Ablanız için yılbaşı dilekleri hazırlamak, onun adına ne kadar ilgilendiğinizi ve onu şu anda ve kardeş olarak yaşamınız boyunca gerçekten sevdiğinizi anlamasına yardımcı olur. Ablanız için yeni yıl mesajları yazmak, ona zaman ayırdığınızı gösterir. Bu yüzden bu mesajlar, sandığınızdan daha anlamlı olabilir. Bu nedenle, eğer bir kız kardeşiniz varsa, şimdi yeni yılda onu en büyük iyi niyet ve sevgi dolu sözlerle mutlu edebilirsiniz. O halde sizin için hazırladığımız mesajlar listesine göz atabilirsiniz.

 

 • Ablama mutlu yıllar! Umarım yeni yılın mutluluğu ve sıcaklığı tüm yıl boyunca seninle olur.

 • Güzel ablama, yeni yılda huzur ve mutluluk dilerim. Yılbaşı gecelerini seninle kutlamayı seviyorum. Yeni yılın sana şans getirsin.

 • Kız kardeşime mutlu yıllar!  Birlikte paylaştığımız tüm harika anılar hala kalbimin huzurla dolmasını sağlıyor. Yeni yılın kutlu olsun canım.

 • Uzakta olabiliriz ama bil ki kalbim seninle geçirdiğimiz anılarla dolu canım ablacım. Mutlu yıllar! Seni seviyorum.

 • Canım ablam sana ve ailene mutlu yıllar diliyorum. Yeni yılın büyüsü evinizi sevgi, eğlence ve özel anlarla doldursun.

 • En sevdiğim yılbaşı hatıralarını düşündüğümde, neredeyse hepsinde her zaman sen varsın. Seni seviyorum ablacım. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Sevgili ablacım, bu yeni yıl benim için bir kız kardeşten daha fazlası olduğunu bilmeni istiyorum. Sen bana Allah'ın bana verdiği en güzel hediyesin. Sen benim en iyi arkadaşımsın. Sana hayatında her zaman en iyisini diliyorum. Bu yeni yılda bütün hayallerin gerçek olsun. Mutlu yıllar!

 • Senin gibi şefkatli bir abla zor bulunur. Umarım bu yeni yılda dilediğin her şeye kavuşursun. Mutlu yıllar!

 • Sevgili ablama mutlu yıllar! Her zaman çok iyiydin ve her zaman birlikte harika zamanları paylaştık. Yılbaşı gecen, hayatımı yaptığın kadar harika yapsın. Yeni yılın kutlu olsun.

 • İzin ver bu yılbaşı senin için yepyeni bir başlangıç olsun. Getirdiği birçok mucizeyi kucakla ve kalbindeki sevgiyi herkese yay! Mutlu yıllar!

 • Sen harika bir ablasın ve senin gibi bir ablam olduğu için gurur duyuyorum. Emin ol bu yılbaşında her zamankinden daha çok eğleneceğiz. Mutlu yıllar canım!

 • Sevgimi her zaman kucakla ve bana ihtiyacım olan sevgiyi vermekten vazgeçme olur mu? Yeni yılın kutlu olsun ablacım.

 • Ablam olup her zaman yanımda olduğunu bilmek yeni yılda gelmiş geçmiş en iyi hediyelerden birine sahip olmak gibi. Sen harika bir insansın. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Umarım bu yıl istediğin bütün hediyelere sahip olursun. Yeni yılın kutlu olsun ablacım.

 • Hayatın mutluluk ve ihtişamla parlasın. Hayatın çok fazla mutlulukla dolsun. Mutlu yıllar canım ablam. Seni çok seviyorum.

 • Senin gibi tüm yıl boyunca sevinç hediyelerini paylaşan bir ablam olmasaydı, yeni yılda kutlayacak pek bir şey olmazdı. Mutlu yıllar canım.

 

Abiye Yeni Yıl Mesajları

En sevdiğiniz insanla yeni yıl anılarınızı paylaşılıyor olabilirsiniz. Bu nedenle bu yılki tatilleri ona mükemmel yeni yıl mesajları göndererek kutlayabilirsiniz Çocukluğunuzdan beri ağabeyiniz sizin suç ortağınız ve aynı zamanda en iyi arkadaşın oldu. Kardeş olarak, yeni yıl hediyeleri alıp, belki de beraber yılbaşı ağacı süslediniz. Artık zaman geçtikçe, yeni yıl kutlamaları sizin için daha da özel hale gelebilir. Her yıl yılbaşı zamanı geldiğinde, birbirinizle olan ilişkinizi ve ailenizin paylaştığı sevgiyi onun için mükemmel yeni yıl mesajlarıyla kutlayabilirsiniz.

Ağabeyiniz ile aranızda ne olursa olsun, yeni yıl her zaman sizi bir araya getiren bir zaman olabilir. Yılbaşı kutlamalarının büyülüsü ve ağabeyiniz için anlamlı yeni yıl dilekleri onu her zaman ne kadar önemsediğinizi gösterecektir. Yılbaşı günü yaklaşırken, kardeşinize tatil sezonunda onu düşündüğünüzü göstermek için hazırladığımız mesajlardan birini kullanabilirsiniz. Ondan ayrı bir yılbaşı geçiriyorsanız, yeni yılın onsuz asla aynı olmayacağını göstermek için kardeşinize duygusal yeni yıl mesajları gönderebilirsiniz. 

Yılbaşı kutlamalarında sevdiklerinize bir dilek tutmazsanız eksik kalabilir. Sevgili kardeşinizi güzel yeni yıl mesajlarıyla şaşırtabilirsiniz . O, sizin aileniz, arkadaşınız ve en büyük destekçiniz olabilir. Bu yüzden ona kalbinizden gelen yılbaşı dilekleri göndermeniz, yapacağınız en tatlı hareketlerden biri olabilir. 

 

 • Yeni yıl, özel birine senin için ne ifade ettiğini anlatmanın en doğru zamanıdır. En büyük gücüm ve en tatlı arkadaşım olan en iyi ağabeyime mutlu yıllar! 

 • Hayatın boyunca ne kadar yaramaz olursan ol, bu yıl senin için iyi bir yıl olmasını diliyorum. Sana çok mutlu olacağın yeni bir yıl diliyorum.

 • İyi günümde ve kötü günümde her zaman yanımda sadece sen oldun. Bu dünyanın en iyi ağabeyi olduğunu anlatmaya yetiyor. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Tatlı kardeşim için, mutlu bir yıl diliyorum. Çocukken her yılbaşı gecesini birlikte geçirirdik. Artık birbirinden uzakta yaşayan yetişkinler olduğumuza göre, kalbimde yine hep birlikte olacağız. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Kardeşime ve ailesine mutlu yıllar! Bu neşeli yılbaşı gecesi için harika kardeşime ve yengeme iyi dileklerimi gönderiyorum.

 • Sevgili ağabeyim, benim için her günü özel kılıyorsun ve bu yeni yıl sensiz asla eskisi gibi olamaz. Sevgi bağımızın daha fazla mutluluk ve beraberlik anlarıyla dolması için dua ediyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Büyürken en iyi anılarımdan bazıları, çocukken geçirdiğimiz yeni yıl geceleri olabilir ve senin gibi harika birinin hala hayatımın bu kadar önemli bir parçası olduğu için minnettarım. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Seni ne kadar sevdiğimi her zaman anlatmasam da seni çok sevdiğimi bildiğini biliyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Ruh ve sevgi içinde birbirimize kenetlenirken, bu yeni yıl sezonunu ailemizin daha da büyük bir kutlamasını yapabiliriz. Kardeşime ve  sevgili aileme mutlu yıllar.

 • Umarım bu yıl bütün dileklerin gerçek olur. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Sen pastamın kreması, suçlarıma ortak, şakalarıma desteksin. Sen benim canım kardeşimsin ve bu yeni yılda sana mutlu geçireceğin bir yıl diliyorum.

 • Desteğinle beraber geçireceğim huzurlu bir yıl olmasını diliyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Maceracı ağabeyime mutlu yıllar. Bu yeni yılın sana dilediğin her şeyi getirmesi dileğiyle. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Her zaman yanımda olduğunu bilmenin cesareti ile yaşamak, bana güven veriyor. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Ruh ve sevgi içinde birbirimize kenetlenirken, bu yeni yılda ailemizle birlikte büyük bir kutlama yapalım. Yeni yılın kutlu olsun.

 • En sevgili, en yakın ve en sevimli erkek kardeşime mutlu yıllar!. Her zaman yaptığımız gibi yılbaşı kutlamamız göz kamaştırsın. Yeni yılın kutlu olsun.

 

Kısa Yeni Yıl Mesajları

Hediyeler paketlenir, ağaç süslenir ve yılbaşı yemekleri planları yapılır ama muhtemelen kime ne mesaj göndereceğinizin listesini henüz hazılamamış olabilirsiniz. Kime mesaj göndereceğinize karar verdiyseniz ne yazacağınız konusunda endişelenmenize gerek yok! Ne de olsa, yeni yıl neşesini yaymak için klasik bir mesaj göndermek gibisi yoktur. Özellikle bu mesajı kişiselleştirilmiş el yazısı bir metinle gönderdiğiniz zaman, karşı taraf için anlamı daha derin olacaktır. Unutmamalısınız ki değer verdiğiniz birinin dokunduğu bir kağıt parçasını elinde tutmanın her zaman özel bir yanı vardır. Tabii ki, göndereceğiniz mesaj doğru kelimeleri bulmak zor olabilir; ancak hazırladığımız kısa yeni yıl mesajlarını görünce fikriniz hemen değişecektir. Size bu konuda yardımcı olabilmek için eğlenceli, romantik ve anlamlı mesajlardan oluşan en iyi cümlelerden bazılarını derledik. Ailenize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize gönderiyor olsanız da, mesajlarınızı kısa ve anlamlı tutabilirsiniz. Olumlu yaşam olaylarınızın doğru bir yansımasını özetleyerek ve harika bir yeni yıl fotoğrafı eklerseniz mesajınız daha da anlamlı hale getirebilirsiniz. İşte sizin için hazırladığımız kısa ama anlamlı yeni yıl mesajlarının listesi:

 

 • Bu mevsimin melodisi ve ruhu evinizi sevgiyle doldursun. Size mutlu seneler diliyorum.

 • Yeni yılınız sevgiyle dolsun. Mutlu yıllar!

 • Bugün, size her zaman yapabileceğiniz birçok hatırayla dolu harika bir yeni yıl diliyorum.

 • Kutlamak için en iyi anları ve en mutlu anıları bulmalısın. Sana harika bir yılbaşı diliyorum.

 • Dilediğin gibi bir yeni yıl olması dileğiyle. 

 • Mutlu yıllar ve mutlu seneler.

 • Mutlu yıllar ve huzurla dolu bir yıl olması dileğiyle.

 • Yeni yıl evinizi barış, sevgi ve neşe ile doldursun. Harika bir yılbaşı gecesi geçmen dileğiyle.

 • Yeni yıl gecen, ışıklarla parıldasın ve hediyelerle dolup taşsın. Mutlu yıllar!

 • Yeni yılın mutluluğu ve şansı seninle olsun. Mutlu yıllar!

 • En iyi yeni yılın bu yıl olsun.

 • Hayatında sağlık, sevgi, mutluluk ve sonsuz huzur dolu bir yeni yıl geçirmeni diliyorum.

 • Muhteşem bir yeni yıl geçirmen dileğiyle. Yılbaşı ışıkları sana yol göstersin.

 • Yeni yılın huzuru ve neşesi bugün ve yıl boyunca seninle olsun. Mutlu yıllar!

 • Yılbaşı gecesi sana ve ailene sadece mutluluk ve neşe getirsin.

 • Mutlu yıllar dilemek için en sıcak düşünceler ve en içten dileklerimle.

 • Yeni yıl sana huzur getirsin. Mutlu yıllar!

 

Uzun Yeni Yıl Mesajları

Yeni yıl mesajları ve sözleri mi arıyorsunuz? Bu sayfada, yeni yıl neşesi yaymanıza yardımcı olacak çok çeşitli mesajlar bulacaksınız. Birbirinden anlamlı hisleri ve duyguları en içten cümlelerle anlatıldığı mesajları okuyunca, kendinizden bir parça bulabilirsiniz. Böylece aralarından seçim yapıp, paylaşmanız daha kolay olacaktır.

En iyi yeni yıl dilekleri genellikle yürekten yazdığınız cümlelerdir; ancak bazen en iyilerimiz bile ilham almak için sıkışıp kalabilir. Bir yılbaşı kartına ne yazacağınızdan emin değilseniz, size ilham verecek uzun mesajlar listesi hazırladık. Bu sayfada arkadaşlarınız ve aileniz için anlamlı yılbaşı tebrik kartı yazıları ve ayrıca duygu birikimlerinizi yansıtan bazı düşünceli mesajlar bulacaksınız. Umarım bu örnekler, bu yeni yıl kutlamalarında çevrenizdekileri mutlu ve huzurlu hissettirmek için doğru kelimeleri bulmanıza yardımcı olur.

Aradığınızı bulma konusunda size yardımcı olmak için uzun yeni yıl mesajları hazırladık. Genel duygu ve düşüncelerden, en sevdiğiniz yeni yıl kartı mesajlarına ve dileklerine kadar, size yardımcı olacak birden fazla ilham kaynağını burada bulacağınızı umuyoruz. Şimdi hep birlikte mesajları inceleyelim:

 

 • İşte yeni yıl ile birlikte gelen harika anılar, yeni ilişkiler ve eğlenceli şenlikler. Bu yıl, senin ve ailen için en iyi yılbaşı kutlaması olsun. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Yeni yıl özel bir ışıkla gelir. Bu ışık senin güneşin olsun ki asla karanlıkta yalnız hissetme. Tüm bu mevsimlerin en iyi hediyeleri ve en iyi dilekleri senin olsun.

 • Kalbimin derinliklerinden sana dualarla, sağlık, refah ve uzun ömür diliyorum. Sevgiyi ve beraberliği paylaşma zamanı geldiğinde hep yanyana olalım. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Yeni yılın, sana tüm kapalı kapıların anahtarını vermesi ve karanlık tünelin sonunda bir ışık tutması için her zaman dua edeceğim. Yeni yılın kutlu olsun.

 • işte bir yılbaşı sevinci ve birlikteliğimizi kutlamak için mükemmel bi zaman! Sana bir umut mesajı gönderiyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Yeni yıl, hediyeler ve umutlarla gelir. Aşkın mucizesini yaşarken bu hediyeler kalbini sevindirsin. Gönülden gelen mutluluğu hep canlı tut olur mu? Yeni yılın kutlu olsun.

 • Düşünceli dilekler yollarken, her karanlığı dağıtmak için sana bitmeyen bir ışık diliyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Yeni yıl, ailenin ve arkadaşların neşe içinde bir araya gelme zamanıdır.  Sana iyi dileklerimi ve sevgilerimi gönderiyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Sana tüm yıl boyunca mutlu günler geçirmeni diliyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Özel biri için aşk, her şeyi mümkün kılar. Yeni yılı kutlarken günlerin sevgiyle dolsun. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Yeni yıl, aile ve arkadaşlarla geçirdiğimiz yılın en güzel zamanıdır. Bir ömür boyu sürecek mutlu anılar yaratmaya devam edelim. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Bu yeni yıl coşkusunda ışıl ışıl parlamanı umuyorum. Tüm hayallerin ve dileklerin gerçekleşsin. Yeni yılın kutlu olsun canım.

 • Sayende yıldızlar daha parlak ve kış günleri daha sıcak. Hayatımda olduğun için teşekkür ederim. Mutlu yıllar!

 • Yeni yılın nihai hedefi, birisi için fazladan bir şeyler yapmaktır. Ben de tam olarak bunu yapacağım, sana mutlu yıllar dileyerek, seni özel bir hediye ile şaşırtacağım. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Yeni yılda mutluluğun sırrı; zaman ve sevgi armağanlarıdır. Şimdiye kadarki en iyi yılbaşı gecesini geçirmen için sana tüm sevgimi veriyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Umarım yeni yılda harika zaman geçirirsin ve kalbini neşeyle dolduracak birçok harika hediye alırsın.

 • Bu mutlu yeni yılı, sana mutluluk dileyerek kutluyorum. Bu yıl bütün dileklerin gerçek olsun. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Dünyanın en tatlı insanına mutlu yıllar! Tüm yıl boyunca yıldızlardan daha parlak parlıyorsun. Yeni yılın kutlu olsun canım.

 

Yılbaşına Özel Dini Mesajlar

Her yıl yeni heyecan ve yeni başlangıçlar anlamına gelir. Geçen yılın, acı hatıralarını ve üzüntülerinizi unutmak istiyorsanız bu yeni yıldan; umut, sağlık ve huzur dolu günler dileyebilirsiniz. İyi ve kötü geçirilmiş bir yılı geride bıraktıktan sonra yeni yılda gelecek dua ve dileklerle dolu mesaj göndermek sevdiklerinizi umutla, mutlu edebilir. Sizler için hazırladığımız birbirinden guzel dua ve anlamlı yeni yıl mesajlarını sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Onlar için gösterdiğiniz bu ince davranışa şahit olunca size daha fazla değer vereceklerdir. İçerisinde birçok dua ve iyi dilek bulanna bu mesajları onlarla paylaşarak iyi niyetinizi gösterebilirsiniz. Unutmamalısınız ki her ettiğiniz dua, içinizde farklı bir huzur yaratacaktır. Emin olun yeni bir yıla giriş yaparken islam aleminin yılbaşı gecesini dua ve huzur ile kutlamak size de iyi gelecektir. Ettiğiniz duanın karşılığını dua ile aldığınızı görünce en az karşınızdaki kişi kadar mutlu olabilirsiniz.

Sevdiklerinize yeni yıla giriş yaparken kalbinizden gelen iyi dilekleri ve duaları sunmakta zorlanıyorsanız, sizin için hazırladığımız yılbaşına özel dini mesajlar listemize göz atarak, aralarından birini seçebilirsiniz.


 

 • Yeni yılın her gününün tadını çıkar ve sana sunduğu fırsatlar için Allah’a şükretmeyi unutma. Mutlu Yıllar.

 • Rabbim, tüm yeni yıl dileklerini yerine getirsin. Yeni yılın kutlu olsun. Mutlu bir yıl olsun.

 • Yeni yılın kutlu olsun. Allah seni ve aileni yıl boyunca mutlu ve sağlıklı kılsın.

 • Allah sevgisi bu yeni yılda sana mutlu ve sağlıklı bir ömür getirsin. Huzur, her zaman kalbinde yaşasın.

 • Bu yeni yılda Allah tüm dileklerini yerine getirmesini diliyorum ve umuyorum. Mutlu yıllar.

 • Herkese mutlu yıllar. Allah’ın duası üzerinizde olsun. Yeni yılınız kutlu olsun.

 • Allah’ın yıl boyunca size sayılamayacak kadar çok nimetler yağdırmasını diliyorum. Mutlu yıllar!

 • Allah'ın bereketi yılın son gününe kadar sizinle olsun. Mutlu yıllar.

 • Bu mutlu yıl boyunca umarım Allah tüm dileklerini yerine getirir. Sağlık ve mutluluklar dilerim. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Ailenle mutlu bir yeni yıl geçirmen için dua ediyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Tüm ailenize, çocuklarınıza, kardeşlerinize, hedeflerine sevgi ve barışla ulaşılacağını umarak yeni bir yıl geçirmenizi dilerim. Allah’ın duası her zaman üzerinde olsun.

 • Allah'a olan inancın sağlam olduğu sürece, sorunun boyutu, yoğunluğu ve doğası önemli değildir. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Nerede olursan ol dualardan vazgeçme. Allah’ın isteği olduğuna inandığın her durumu sonuna kadar yaşayabilirsin. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Yüreğinin istediği her şeyle dolu bir yıl olsun. Yeni yılın kutlu olsun.

 • Bu yeni yıl, Allah tüm dualarını kabul etsin  ve hayatında istediğin her şeyi sana versin. Mutlu yıllar!

 

Kurumsal Yılbaşı Mesajları

İş dünyasında, müşteriler ve satıcılarla güçlü ilişkiler kurmaktan daha önemli bir şey yoktur ve yeni yıl kutlama mesajları, bu önemli ilişkileri kuvvetlendirmek için yılın en harika zamanıdır. Basit bir düşünceli mesaj, ömür boyu çalışabileceğiniz bir müşteri yaratabilir, bu da yılbaşı eğlencelerini, tüm yıl boyunca sizinle iş yapan insanlarla teşekkür ve samimi dileklerinizi paylaşmak için mükemmel bir zaman haline getirir. İster küçük bir şirkete sahip olun, ister büyük bir şirketi yönetin, yeni yıl mesajları müşterilerinize ve iş arkadaşlarınıza sürekli destekleri için takdir göstermenin en iyi yollarından biridir. Kurumsal bir şirkette çalışan biri olarak olarak, mükemmel yılbaşı mesajlarını hazırlamanız için zamanınız olmayabilir. Bu nedenle, bu yıl iş arkadaşlarınıza paylaşabileceğiniz mesajlardan oluşan bir liste hazırladık. 

İş dünyasında, müşterileriniz ve çalışanlarınızla olan ilişkilere odaklanmak, onların özveri ve çalışmaları için takdir göstermenin sadece bir yoludur. Bu yeni yıl sezonunda onlara emeklerinden dolayı minnettarlığınızı iletmek için, yıl boyunca işinizi destekleyen herkese kurumsal yılbaşı mesajlarını gönderebilrisiniz. Elbette, özellikle yapacağınız birden fazla iş listeniz varsa, yeni yıl mesajı için ne yazacağınızı bulmak zor olabilir. Bu süreci kolaylaştırmak için mesaj kartlarına yazabileceğiniz kısa mesajların bir listesini oluşturduk.

 

 • Size çok mutlu bir yeni yıl diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.

 • Mutlu yıllar ve yeni yıl için sıcak dileklerimi gönderiyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.

 • Harika bir yılbaşı gecesi geçirmeniz dileğiyle. Yeni yılınız kutlu olsun.

 • Hepinize mutlu yıllar! Yılbaşı eğlencenizin neşe ve kahkahalarla dolu geçmesini diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.

 • Ekibimde çalışan bütün arkadaşlarımın yeni yılını kutluyorum. Mutlu yıllar!

 • Yeni yılda huzur ve neşe içinde, neşeli bir akşam geçirmeniz dileğiyle. Yeni yılınız kutlu olsun.

 • Yeni yılda herkese bol şans diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.

 • Gelecek yılda size büyük başarılar dilerim. Yeni yılınız kutlu olsun.

 • Önümüzdeki yılda size mutluluk ve huzur diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.

 • Önümüzdeki yıl boyunca size, senenin bütün sevinçlerini ve mutluluğunu diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.

 • Sizin gibi  gibi müşterilerle çalıştığımız  için çok minnettarız. Yeni yılınız kutlu olsun.

 • Muhteşem bir yeni yıl eğlencesi geçirmeniz dileğiyle!

 • Mutlu bir yıl geçirmenizi diler ve bu yıl başarılarınızın devamını dileriz. Yeni yılınız kutlu olsun.

 • Bütün çalışma arkadaşlarıma parlak bir yeni yıl diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.

 • Hepinize mutlu yıllar diliyorum! Umarım şimdiye kadarki en iyi yılınız olur.

 • Bu güzel neşeniz, bütün yıl boyunca sürsün. Yeni yılınız kutlu olsun.

 • İşinizi her zaman takdir ediyor ve önümüzdeki yıl sizin için en iyisini diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.

 • Yeni yıl eğlencesi bugün ve bütün bir yıl boyunca sizinle ve ailenizle birlikte olsun. Yeni yılınız kutlu olsun.

 • Sizi, müşterimiz olarak görmekten çok memnunuz ve her zaman sizinle çalışmayı umuyoruz. Yeni yılınız kutlu olsun.

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


Benzer Makaleler