Yeşil Seramik Saksı 4 Dallı Beyaz Jumbo Boy Orkide

1799
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Yeşil Seramik Saksı 4 Dallı Beyaz Jumbo Boy Orkide

1799,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Türkiye'de görülen bazı orkide türleri "serapias vomeracea, orchis simia, orchis pallens, orchis mascula" gibi çeşitleridir. Fakat orkidenin anavatanı Taylan, Çin ve Singapur gibi ülkelerdir.

Seramik saksıda turuncu orkide aranjmanı şık ve zarif bir hediye , turuncu orkide 1. kalite ithal ve jumbo boy dört dallı orkidedir. Seramik vazo içine dizayn edilmiş alt kısmında ise kuru çiçekler, pampas, portakal dilimleri ve yeşil doğal yosun kullanılarak hazırlanmıştır.

Ürün ölçüleri ise yükseklik 75cm genişlik 30-35cmdir.

Seramik saksıda beyaz orkide aranjmanı şık ve zarif bir hediye , beyaz orkide 1. kalite ithal ve jumbo boy dört dallı orkidedir. Seramik vazo içine dizayn edilmiş alt kısmında ise kuru çiçekler, pampas, portakal dilimleri ve yeşil doğal yosun kullanılarak hazırlanmıştır.

Ürün ölçüleri ise yükseklik 80-85cm genişlik 30-35cmdir.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler