Zelkova Bonsai Bitkisi

709
,00 TL
609
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Zelkova Bonsai Bitkisi

709
,00 TL
609,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları
Zelkova Bonsai Bitkisi Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Zelkova Bonsai Bitkisi, Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium bonsai ve sukulent’den oluşan bir üründür.

Zelkova Bonsai Bitkisi dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması ve bol miktarda su ihtiyacının karşılanma gerekmektedir

Zelkova Bonsai Bitkisi üzerine su eklenebilir, ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda bonsai'nin çiçeklerinde sararma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

My Bonsai ürünümüzün içerisinde seramik saksı içerisinde bonsai mevcut olup Bonsai Taş Seramik içerisinde olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize,yeni iş - terfi eden yakınlarınıza ; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler