Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Hediye kutuları sevdikleriniz için özel günlerde veya herhangi bir özel sebep aranmaksızın alınan hediyeler için tercih edebileceğiniz en ideal seçeneklerdendir. Hediye Kutuları özel olarak tasarlanmış farklı temalarda birçok farklı ürünü barındırarak sevdiklerinize özel ve anlamlı bir hediye imkanız sağlar.
Filtrele ve Sırala

Hediye Kutusu Gönder


Hediye kutusu sevdikleriniz için özel günlerde veya herhangi bir özel sebep aranmaksızın alınan hediyeler için tercih edebileceğiniz en ideal seçeneklerdendir. Hediye Kutuları özel olarak tasarlanmış farklı temalarda birçok farklı ürünü barındırarak sevdiklerinize özel ve anlamlı bir hediye imkanız sağlar.


Hediye kutusu sürprizini hediye alacağınız kişinin ilgi alanlarına göre farklı tasarımlarda seçebilirsiniz. Yeni bir işe başlayan sevdikleriniz için içerisinde özel olarak tasarlanmış defter, kalem ve çiçeklerinde bulunduğu özel bir hediye kutusu seçerek sevdiklerinizi sadece mutlu etmenin yanında gün içerisinde kullanılabilir ve sizi hatırlatıcak güzel süprizler yapabilirsiniz. Veya sevdiği kokular ve çiçeklerle donatılmış hediye kutularını seçebilirsiniz.


Hediye kutuları; doğum günleri, yıl dönümleri, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, yılbaşı gibi özel günler için farklı harika seçenekler sunmaktadır. Bunların yanı sıra  sevdiklerinizi sadece mutlu edebilmek veya zor geçen günlerini kargo seçenekleri ile uzaktan güzel bir güne çevirebilmenize olanak sağlar. Zor bir gün geçiren sevdiğinize içerisinde en yüksek kalitede hazırlanmış çikolota, kurabiye veya şekerlemeler ile donatılmış bir hediye kutusu göndererek destek olabilirsiniz.


TazeÇiçek tarafından özel olarak tasarlanan şık hediye kutusu güzel bir sunum için ideal bir seçenektir. TazeÇiçek sizler için farklı temalarda tasarladığı hediye kutuları sadece şık tasarımlı bir hediye vermek için değil aynı zamanda hediyelerin güvenli ve düzgün bir şekilde saklanabilmesine olanak sağlar. 


Hediye kutuları birçok farklı ürünü şık bir tasarım ile bir kutu içerisine doldurarak ürünleri tek tek aramak yerine farklı tema seçenekleriyle sizlere kolaylık sağlamaktadır.

 

Hediye Kutusu Fiyatları

Birbirinden farklı temalarda tasarlanmış hediye kutularına Tazeçiçek sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hediye kutuları sahip oldukları içeriklere ve temalara göre farklı fiyatlara sahip olmaktadır. Sevdikleriniz için en özel hediyeye her bütçeye uygun şekilde TazeÇicek ile ulaşabilirsiniz. TazeÇiçek kargo seçenekleri sayesinde özel veya zor günlerde yanında
olamadığınız uzağınızdaki insanlara kolaylıkla ulaşım sağlar ve onları mutlu edebilme imkanı sağlamaktadır. Her bütçeye uygun hediye kutusu fiyatları için tüm ürünlere göz atmayı unutmayın.

 

Hediye Kutusu Nereden Alınır?

Yüzlerce hediye ve konsept hediye kutusu Taze Çiçek'ten alınır. Siz de her biri özel olarak bir araya getirilen hediye kutusu ürünleri arasından dilediğinizi seçebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

Hediye Kutusu Nasıl Yapılır?

Hediye kutusu, birden fazla ürünün bir araya getirilmesi ile yapıılır. Güzel bir kutu içerisinde özel hediyelerden oluşan bir sürpriz alternatifidir. Taze Çiçek hediye kutuları, her zevke uygun hediye seçenekleri sunuyor.