çiçek ara sepet

Bakır Design Premium Midi Orkide

299
,00 TL
169
,00 TL

Bakır Design Premium Midi Orkide

299
,00 TL
169,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

odeme guven
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Bakır Design Premium Midi Orkide Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Bakır Design Premium Midi Orkide, Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium beyaz 4 dal orkide’den oluşan bir üründür. Orkide kategorisinin en nadide ürünü olan Bakır Design Premium Midi Orkide çiçeğine bayılacaksınız.

Bakır Design Premium Midi Orkide'nin dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir

Bakır Design Premium Midi Orkide üzerine su eklenebilir , ortam olarak direk güneş almaması önemlidir. Çok fazla sıcak ortamda orkide’nin çiçeklerinde solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Bakır Design Premium Midi Orkide ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş premium beyaz midi orkide , moss yosunlar mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

En Son Gezilenler