Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Anneler Günü, her yıl özenle kutlanan en anlamlı ve özel günlerden biri. Doğurup büyüten, çocukları üzerinde tonlarca emeği olan annelere ne kadar cümle kursak anlatmaya yetmiyor. Birbirinden güzel cennet bahçelerinden alınmış kadar taze ürünlerimiz arasından seçim yaparak  siz de tek tıkla Anneler Günü için çiçek gönderebilirsiniz.

Her özel günde yanınızda olan TazeÇiçek, Anneler Günü'nde de sizinle. Anneler Günü çiçekleri ile hayattaki en önemli varlığınız olan annenizi mutlu edebilir ve ona mutluluk dolu bir gün yaşatabilirsiniz. Birbirinden güzel, renkli ve kokulu çiçek buketleri arasından annenizin mutlu olacağı çiçek aranjmanını seçebilir, evinde sergileyerek her gün sizi mutlulukla anmasına yardımcı olabilirsiniz.

Hayatımızdaki En Özel Kadınlara, Annelere Özel Çiçekler

İstanbul'a her gün teslimat ilkesiyle çalışan TazeÇiçek, özenle hazırladığı çiçek aranjmanlarını başka bir çiçekçide bulamayacağınız sunumlarla size ulaştırıyor. Sadece Tazecicek.com'a özel Anneye Çiçek çeşitleri arasından siz de şimdi seçiminizi yapabilirsiniz.

Anneler Günü çiçekleri arasında bonsai çiçeği, papatyalar, orkideler, frezyalar ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz Anneler Günü çiçek gönder kategorimiz eşsiz tasarımlarıyla sizleri bekliyor. Her özel günde olduğu gibi Anneler Günü'nde de hangi çiçek aranjmanını seçtiyseniz aynı ürün ve görüntü kalitesinde sevdiklerinize ulaştırmayı hedefleyen TazeÇiçek ailesi ile siz de beklediğiniz gibi hiçbir sorun yaşamadan Anneler Günü çiçek siparişi verebilirsiniz.

Anneler Gününde Hangi Çiçek Alınır?

Anneler Günü yaklaşırken sizi büyüten ve emek veren anneniz için özel bir çiçek arıyor olmanız çok doğal. Birçok farklı çiçek aranjmanı arasından karar veremiyorsanız en sevilen ürünleri tercih edebilirsiniz. Anneler, tıpkı çocuklarına olduğu gibi çiçeklere bakmayı çok sever. Bu nedenle çoğu kişi canlı ve güzel çiçekleri hediye olarak değerlendirir. Siz de Anneler Günü canlı çiçek seçenekleri arasından karar vererek anlamlı bir hediye seçebilirsiniz.

Anneler Günü saksı çiçekleri farklı türde bitkiler, tasarım ve şık saksılar ile özel olarak hazırlanır. Hediye edilecek olan ürünlerin üzerine not ekleyerek annenizi daha çok sevindirebilirsiniz. Sizden gelen hediye canlı çiçek, yıllar içerisinde serpilip büyürken annenizle olan ilişkinize şahitlik edebilir. Bu özel günde Anneler Günü çiçek aranjmanı da tercih edilen ürünler arasında yer alır. Özel olarak Anneler Günü için hazırlanan buketler ya da saksı çiçekleri gibi farklı seçeneklere ulaşabilirsiniz. Rengârenk çiçekler, otlar, kurutulmuş meyveler ve süslerle hazırlanan aranjmanlar şık görüntüsü ile hayranlık uyandırır. Bütçenize ve annenizin en sevdiği çiçeklere göre seçim yapabilir, özel bir aranjman tercih edebilirsiniz.

Şık vazo ve bahçeler içerisinde tasarlanan çiçek buketleri mis gibi kokusuyla bu özel günü unutulmaz kılar. Her biri büyük özenle hazırlanıp paketlenen ürünler estetik görünüşleri ile anneleri mutlu eder. Canlı çiçekler, yapay bitkiler, süs detayları gibi birçok farklı unsurla hazırlanan çiçeklerle annenize şık bir hediye sunabilirsiniz.

Anneler Günü için Çiçekleri ve Anlamları

Cam ve plastik vazo, fanus, beton ve plastik saksı, buket gibi birçok farklı dekorla tasarlanan çiçekler dikkat çekici bir hediye alternatifi olabilir. Masanın üzerinde, sehpalarda, ofislerde, raflarda şık görüntüsü ile dekorasyonda etkileyici bir hava yaratır. Annenize hediye seçerken aynı zamanda dekorasyon unsuru olarak görünecek seçeneklere yönelebilirsiniz.  

Anneler Günü için çiçekler çok fazla çeşide sahip olduğundan karar vermekte zorlanıyorsanız anlamına göre seçim yapabilirsiniz. Rengârenk ya da benzer tonlarda yapılan Anneler Günü özel çiçek aranjmanları arasından karar verirken sembolik anlamlarını da düşünebilirsiniz.

  • Pembe Gül: Masumiyet ve zarafeti temsil eden bu gül rengi, annenizle aranızdaki bağı kuvvetlendirebilir.
  • Kırmızı Gül: Birine onu sevdiğini söylemenin en kolay yolu olan kırmızı gül ile annenize olan sevginizi gösterebilirsiniz. Klasik ve anlamlı bir hediye arıyorsanız annenize kırmızı gülleri armağan edebilirsiniz.
  • Sukulent: Paylaşım anlamına gelen ve bakımı kolay olan sukulentleri annenizle olan anılarınızı temsil etmesi için seçebilirsiniz.
  • Papatya: Sonsuz ve masum sevgi anlamına gelen papatyalar, annenize duyduğunuz koşulsuz sevgiyi göstermenizi sağlayabilir. Anlamlı ve hoş kokulu hediye alternatifi arayanlar için papatyalar harika bir Anneler Günü armağanı olabilir.
  • Orkide: Hediye edilen kişiye duyulan temiz ve sonsuz sevgiyi gösteren, zarafeti temsil eden bir çiçek seçeneğidir.
  • Lilyum: Masumiyet, ruhsal saflık, yeniden doğumu sembolize eden lilyum sayesinde annenize olan duygularınızı ifade edebilirsiniz.

Anneler Günü dışında da annenize onu sevdiğinizi göstermek için çiçek hediye ederken anlamlarına göre seçim yapabilirsiniz. Anneye doğum günü hediyesi, kutlama hediyesi gibi farklı amaçlarla TazeÇiçek’i ziyaret edebilir, geniş ürün yelpazesi arasından seçim yaparak duygularınızı ifade eden çiçekler alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Anneler Günü Çiçek Fiyatları

Anneler Günü çiçek gönderme işlemini hızlı, kolay şekilde TazeÇiçek ile yaparken uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Çiçek fiyatları birçok farklı etkene göre belirlenir. Ürünün türü, içerisinde kullanılan malzemeler, boyut, süsleme detayları gibi birçok faktöre fiyatlar üzerinde etkin rol oynar.

Sevilen kişilere özel günlerde çiçek göndermek onlara, ne kadar değer verdiğinizi göstermenin en zarif yolu. Sevilen kişiye verilen değer sonsuz olsa da insanın bütçesi her zaman lüks hediyeler için yeterli olmayabilir. TazeÇiçek’in her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri en özel çiçeklere ulaşabilir, annenizi kolayca mutlu edebilirsiniz.

TazeÇiçek Anneler Günü çiçek fiyatları, tercih ettiğiniz çiçeğe ve aranjmana bağlı olarak değişebilir. Lüks çiçek aranjmanlarından mütevazi seçeneklere kadar birçok ürüne uygun fiyatlarla erişebilirsiniz. Şıklık ve güzellikten vazgeçmeden değerli, anlamlı çiçeklerle annenizi sevindirebilirsiniz. Anneler Günü hediye alternatiflerini inceleyerek aralarından size uygun olanı bulabilirsinizi.

Anneler Günü çiçek siparişi için çiçek fiyatlarına göre listeleme yapabilir ve bütçenize hitap eden Anneler Günü çiçeğini zaman kaybetmeden bulabilirsiniz. Birbirinden güzel ve şık Anneler Günü çiçekleri uygun fiyatlarla TazeCicek.com'da sizi bekliyor!