Euphorbia Trigona Süt Ağacı Kaktüs Bitkisi (Gri Saksı)

1649
,00 TL
1349
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat

Euphorbia Trigona Süt Ağacı Kaktüs Bitkisi (Gri Saksı)

1649
,00 TL
1349,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
  • 6 Aya Varan Taksit
  • Aynı Gün Hızlı Teslimat
  • Ücretsiz Teslimat
  • Güvenli Ödeme
Siparişinizi yola çıkmadan önce görün, onaylayın, gönderelim! Her adımda yanınızdayız.

Ürün Detayları
Euphorbia Trigona Süt Ağacı Kaktüs Bitkisi  Hakkında Neler Söyleyebiliriz?


Euphorbia Trigona Süt Ağacı Kaktüs Bitkisi, Floral Designers ekibimizin özenle süslediği ve içerisinde harika premium Euphorbia Trigona Süt Ağacı Kaktüs Bitkisi bitkisinden oluşan bir düzenlemedir.

Euphorbia Trigona Süt Ağacı Kaktüs Bitkisi dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcası gün ışığı alabilecek bir ortam , haftalık su kontrolü ve su ihtiyacını tedarik edilmesi , cam olan köşelere yakın tutulması gerekmektedir. Ortam olarak direk güneş almaması önemlidir.

Çok fazla sıcak ortamda Euphorbia Trigona Süt Ağacı Kaktüs Bitkisi  yapraklarında  solma olduğunu gözlemler iseniz bol su vererek biraz güneş ışığından uzak bir ortama koymanız yeterli olacaktır.

Euphorbia Trigona Süt Ağacı Kaktüs Bitkisi  ürünümüzün içerisinde özel seçilmiş zamia bitkisi alt kısmında ise beyaz ponza mevcut olup floral designers ekibimizin sizlere en özel günlerinize; anlamlı bir hediye armağan etmeniz için hazırladığı derlemelerdendir.

Ürün Boyu / Yüksekliği: min. 40-45cm

Saksı Çapı : 24cm

 

 

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler