Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Eyüp çiçek siparişlerinizi Taze Çiçek farkıyla özenle hazırlıyoruz. Tasarım ekibimizin hazırladığı rengarenk çiçek aranjmanları ile siz de sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Dalından taptaze çiçekleri yıllardır sizlerin beğenisine sunuyor ve tüm özel günlerinize çiçeklerimizle tanıklık ediyoruz. Siz de birbirinden zarif çiçeklerimize göz atarak hemen çiçek siparişi verebilirsiniz. 

Eyüp Çiçek Siparişi Vermek Çok Kolay!

Eyüp çiçekçi ihtiyacınızda Taze Çiçek yanınızda! En masum sevgilerin, en mutlu anların sembolü olan çiçekler hayatınızdaki değerli insanlara hediye edebileceğiniz kuşkusuz en zarif hediyeler çiçek aranjmanlarıdır. Bazen ‘seni seviyorum’ demek zor olsa da çiçeklerle bunu göstermek hiç de zor değil. Konuşarak dile getirilemeyen aşkların, kırgınlıkların belkide paylaşılamayan sevinçlerin çiçeklerle paylaşılması yıllardır süregelen bir gelenek olmuştur. İstanbul’un en köklü online çiçek sipariş platformu olan TazeCicek, hala ilk günkü gibi özenle ve titizlikle hazırlanan çiçek buketleri akla gelen ilk isimlerden oluyor. Eyüp çiçekçi arayışınızda yanınızda olan TazeCicek’in taptaze seçeneklerini inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

Eyüp çiçek siparişi vermek için TazeCicek’i tercih edebilir ve çiçek siparişinizi hızlı ve güvenli teslimat seçeneği ile hemen sipariş verebilirsiniz. Dilediğiniz gün ve dilediğiniz saat aralığında teslim edilmek üzere, geniş ürün yelpazemizden size en uygun çiçeği bularak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Eyüp çiçek siparişinin yanı sıra Fatih çiçekçi ve Gaziosmanpaşa çiçekçi ile birlikte tüm İstanbul ilçeleri için de online çiçek siparişi oluşturabilirsiniz.


Eyüp’te Çiçek Siparişinizi Ulaştırdığımız Lokasyonlar;

-Alibeyköy
-Göktürk
-Kemerburgaz
-Merkez
-Rami