Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Güngören çiçek siparişlerinizi güvenle teslim eden Taze Çiçek, çiçek aranjmanlarını özenle hazırlıyor. Birbirinden renkli çiçek aranjmanlarını ve zarif çiçek buketlerini dilediğiniz saat aralığında teslim edilmek üzere seçebilirsiniz. Sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapmak için çiçek sepeti kategorimizden hemen online çiçek sipariş edebilirsiniz.

Güngören Çiçek Siparişi Vermek Çok Kolay!

Güngören çiçekçi arayışınızda Tazecicek yanınızda! İstanbul karmaşasında sevdiklerimizin yanında olmak bazen zor olabiliyor. Sevdiklerimize verdiğimiz değeri her an gösterebilmenin en zarif yolu ise kuşkusuz çiçekler! En seçkin çiçekleri beğeninize sunan TazeCicek, İstanbul’un en köklü çiçek sipariş platformu olmasıyla öne çıkıyor. Güngören çiçekçi arayışınızda yanınızda olan TazeCicek ile sevdiklerinizin yüzlerinde tatlı bir tebessüm oluşturmak için siz de hemen siparişşinizi kolayca verebilirsiniz.

Evlerinizin En Şık Dekoru Teraryumlar

Güngören çiçek siparişi vermek için tazecicek.com’un eşsiz çiçek aranjmanlarından birini seçebilir ve dilediğiniz gün/saatte teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmenin yanı sıra çiçeklerle onlara natural bir yaşam alanı da hediye edebilirsiniz. Her ortamı ferahlatan ve iyi enerjiyle kuşatan çiçeklerle her an sevdiklerinizin başucunda yerinizi alabilirsiniz. Bunun için ise evlerinize minyatür bir orman kurabileceğiniz bonsai çiçekleri ve sukulentleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca zarif bir detay olarak abajurlarınızın yanlarına konduracağınız teraryumlar da odalarınızın ambiyansını baştan yaratıyor. Her sabah atılan günaydın mesajı kadar önemli olan ikinci şey ise odanızdaki mis kokulu çiçeklerle güne başlamak oluyor. Sizde sevdiklerinize çiçek göndererek güne güzel bir başlangıç yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Güngören çiçek siparişinin yanı sıra İkitelli çiçekçi ve Beylikdüzü çiçekçi gibi tüm İstanbul ilçeleri için de online çiçek siparişi oluşturabilirsiniz.