-
Taze Çiçek

Broyell Blue Orchid

379
,00 TL

Broyell Blue Orchid

379,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

Ürün Detayları

Yaz aylarında su ihtiyacı artarken kış aylarında toprağı daha az su çekebilir. Koyulaşmış yapraklar, susuzluğun basit bir göstergesi olarak size yol gösterebilir. Bununla birlikte genel olarak -haftada bir kez- sabah saatlerinde sulamak idealdir.

Mavi orkide, diğer orkideler gibi kuraklığa fazla dayanıklı olmadığından dolayı toprağının her zaman nemli olması önemlidir. Düzenli yapılan bir sulama toprağı azaltacağından yılın belirli zamanlarında toprak eklemek gerekir.

Işığa direkt olarak maruz kalmaması gereken mavi orkidenin ışık yönünü iki haftada bir değiştirmeniz uzun ömürlü olmasında faydalı olacaktır. Ayrıca rüzgardan fazlaca etkilenen mavi orkideyi, balkon ya da kapı önü gibi alanlarda bırakmamak gerekir.

Yılda bir kez vitamin takviyesi yapmak da mavi orkidenin güçlenmesi açısından oldukça önemlidir.

Mavi orkidenin tüm çiçeklerini döktükten sonra bir dahaki çiçeklenme döneminde beyaz renkte açacağı ise unutulmamalıdır.

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Tazecicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

En Son Gezilenler