Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

 

Saksı Çiçekleri ile bulunduğunuz ortama hayat katabilirsiniz. Çiçekleri seven bir kişinin en tatlı hobisi bir saksı çiçeğini bakımını yapmak, büyüdüğünü ve çiçek açtığını görmesidir. Gelin siz de sevdiklerinize Taze Çiçek saksı çiçekleri koleksiyon'undan bir çiçek gönderin!

Saksı Çiçekleri Taze Çiçek'te ! 

Saksı çiçeği yaşam alanlarına en çok yakışan ve naturel görüntüsüyle dikkat çeken çiçeklerdendir. Sevdiklerinize uzun ömürlü bir hediye vermek için siz de saksı çiçeklerini tercih edebilirsiniz.

İstanbul'un en tasarım ve taze çiçeklerini sunan Taze Çiçek ,diğer tüm çiçek çeşitlerinde olduğu gibi saksı çiçek çeşitleri ile de tasarım ve bitki bakımını sizlere sunmaktadır. Saksı çiçekleri ile dostlarınıza, akrabalarınıza veya sevgilinize her zaman sizi hatırlatacak, kalıcı bir armağan hediye edebilirsiniz.

Saksı Çiçeği Bakımı

Orkideler, sukulentler ve popüler olan teraryum ürünleri ile en çok tercih edilen saksı çiçekleri arasında yer alır. Taze Çiçek ile kalite, tazelik ve tasarımın yanı sıra, uygun fiyat ve ile sunduğu ev çiçekleri ile yaşam alanlarınıza canlılık getirebilir, yeşile olan özleminizi giderebilirsiniz. 

Sadece püf noktalara dikkat ederek saksı çiçekleri ile birlikteliğinizi yıllarca sürdürebilirsiniz. Saksı çiçeği bakımında öncelikle saksı çiçeğinin türüne, cinsine ve özelliklerine göre sulama tercihlerini kullanmalısınız. Sonrasında bitkiye göre gün ışığını en verimli alabileceği bölgede, ihtiyacına göre sulayarak çiçeğin kurumasını önleyebilir ve evinizin içinde saksı çiçeğinizin yıllarca rengarenk veya çiçekli kalmasını sağlayabilirsiniz.

Taze Çiçek sizlere saksı çiçeklerini de her gün aynı gün teslimat seçeneği sunmakla birlikte özel günlerde de sizlere destek olmaktadır.

Saksı Çiçeği Seçimi

Saksı çiçeğinin bakımı birçok kişinin hobisi haline gelmiştir. Özellikle büyüklerimizi ziyarete giderken etkileyici bir hediye alternatifi oluşturan saksı çiçekleri arasında en çok tercih edilenler arasında orkide yer alır. Bu muhteşem görünümlü çiçeğin taze ve renkleri solmadan size ulaşmasını istiyorsanız Taze Çiçek ile online çiçek siparişi verebilirsiniz. Saksı çiçeğinizi seçerken sevdiklerinizin beğeni ve zevklerine en uygun çiçeği siz de seçebilirsiniz. Seçim yaparken aynı zamanda saksı için de seçim yapabilirsiniz. Taze Çiçek'te birçok farklı saksı çiçeği alternatifi arasında siz de seçiminizi kolayca yapabilirsiniz.

Kübik Mermer Saksıda Kaktüs

Çiçek seçiminde biraz iddialıysanız bu kaktüse bayılacaksınız. Saksıda çiçekler bulunduğu saksıya göre değişik bir konsepte bürünebilirler. Modern ve şık evlerinizin bir köşesine koyacağınız bu kübik saksıda kaktüsler dekorunuzun en ilginç parçası olmaya aday! Bunun yanı sıra kalıcı bir ev hediye öneriisi arayanlar için de düşünülmüş bir tasarıma sahip bu saksı çiçeklerinin bakımı da diğer çiçeklere göre kolay. Çünkü bilindiği üzere kaktüs sürekli ilgi isteyen bir bitki değil. 

Salon Çiçekleri

Salon çiçekleri zarif görünümü ile eviniz için hoş bir detay olacaktır. Tasarımyla etkileyici salon çiçekleri ve sukulentler sevdikleriniz için harika bir ev hediyesi olabilir. 

Balkon Çiçekleri

Balkon çiçekleri ile balkonlarınızı yeşillendirmek artık çok daha kolay! Saksı çiçeklerinizi balkonunuzun dilediğiniz köşesine konumlandırarak, size özel bir bahçe yaratabilirsiniz. Balkon çiçekleri ile yaratacağınız doğal ortamınızda ahşabı da kullanarak keyifli vakit geçirebileceğiniz bir ortam yaratabilirsiniz.