Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

İnsanların birçoğu günün önemli bir vaktini ofiste geçirir. Yaratılan iş ortamları, çalışanların psikolojilerini olumlu yönde etkileyerek motive etmelidir. Bu noktada ofiste huzur ve motivasyon oluşturmanın en iyi yollarından biri çiçeklerdir. Premium ofis çiçekleri çeşitleri, çalışma ortamında görülebilen bölgelere yerleştirildiğinde ortamın atmosferine olumlu etkide bulunabilir. Bunun için hem saksı çiçekleri hem buketler tercih edilebilir. Ancak çalışanlar için uzun ömürlü bitkiler isteniyorsa saksı bitkileri daha sık aranan seçenektir.

Ofis ortamında bakılacak çiçeklerin beslenme ve bakım gereksinimlerine dikkat etmek ilk adımdır. Fazla bakım gerektirmeyen ve uzun ömürlü olan çiçekler her zaman ön plandadır. Çiçekli bitkilerden olan yasemin, orkide ve güller dışında aloe vera veya kaktüs gibi yeşil yapraklı bitkiler de seçilebilir. Tamamen ofis ortamına uygun biçimde seçilerek ortamın hava kalitesi ve görünümü iyileştirilebilir. Ek olarak ofis hediyeleri için siparişlerde özel renk seçimleri yapabilir, buket ve saksılar arasında inceleme yapabilirsiniz. Taze Çiçek, ofiste kullanıma uygun olan yüzlerce premium çiçeği en kaliteli biçimde sizlere sunar.

Premium Ofis Çiçekleri Neden Tercih Edilir?

Çiçekler, girdikleri ortamın hava kalitesini iyileştirme ve görsel anlamda huzurlu bir atmosfer yaratma özelliğine sahiptir. Bundan dolayı evler başta olmak üzere ofis ortamlarında da kullanımı epey yaygındır. Bu çiçeklerin çalışma ortamlarına yerleştirilmesi, çalışanlara temiz hava sağlarken aynı zamanda kendilerini huzurlu hissetmelerini sağlayabilir. Böylelikle çalışanlar daha mutlu ve motive bir şekilde işlerine odaklanabilirler. Ayrıca premium ofis çiçeklerini iş arkadaşlarınıza terfi hediyesi olarak da sunabilirsiniz.

Premium ofis çiçekleri genellikle az bakım gerektiren çeşitlerden oluşur. Bunun nedeni ise ofis ortamında çok ilgi gerektiren bitkilerin bakım zorluğudur. Zamanla kuruyup solmamaları için daha dayanıklı olanlara yönelmek daha caziptir. Örneğin, aloe vera ya da barış zambağı bitkileri oldukça kaliteli yapraklara sahiptir. Faydalarıyla nam salan bu bitkilerin, görünümleri nedeniyle de popüler oldukları için ofislerde sıkça kullanıldığı görülür. Siz de ofisinize yeni ve temiz bir hava kazandırmak için Taze Çiçek üzerinden en kaliteli modelleri bulabilirsiniz.

Hava Kalitesini Artıran Premium Ofis Çiçekleri

Çiçekler bulundukları ortama güzel bir görüntü sunmalarının yanı sıra temiz bir hava da sağlayabilir. Yalnızca güzel görünen modeller haricinde büyük yapraklı bitkilere yönelmek, hava kalitesini artırma amacına uygun bir hareket olabilir. Aşağıda Taze Çiçek’te bulabileceğiniz, bulunduğu ortamın havasını temizleyebilen premium bitkileri bulabilirsiniz:

  • Seeds of Life Bonsai: Yeşil yaprakları ve sert kahverengi gövdesiyle adeta minik bir ağacı andıran görünüme sahiptir. Feng Shui uygulamalarında da sıkça tercih edilen Bonsai bitkisi, havanın kalitesine olumlu etki sunabilir.
  • Live Pineapple: Yeşil büyük yapraklarıyla göze çarpan ananas bitkisi, havayı temizleyebilen bitkiler arasındadır. Yüksek miktarda oksijen üretebilen bitki, ofis ortamının daha ferah olmasını destekleyebilir.
  • Amazing Design Orchid: Orkideler görünümleriyle de göz dolduran çiçeklerden biri. Havadaki oksijene olumlu katkı yapabileceği için birçok insanın tercihidir. Ofis için aydınlatıcı ve ferahlatıcı bir atmosfer oluşturmaya yardımcı olur.

Ofis için renkli ve ferah bitkiler kullanmak, ortamın iç açıcı görünmesine ekstra katkı sunar. Bundan dolayı çiçeğin özellikleriyle birlikte rengine de önem verebilirsiniz. Beyaz, pembe ve turuncu gibi renklerle ofisi daha canlı ve cazip gösterebilirsiniz. Taze Çiçek, yukarıda sıralanan bitki modelleriyle birlikte yüzlercesini en kaliteli seçeneklerle sunar. Rengarenk çiçekler arasında seçkin çeşitleri bulabilir, ofislerinizi yeniden canlandırabilirsiniz.

Ofis Çiçeği Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yüzlerce çiçek modeli arasında seçim yaparken ilk amacınız kalite ve uzun ömürlülük olmalıdır. Ofis dekorasyonunun odaklanmaya uygun ve kafa karıştırmayan bir görüntüye sahip olması için dikkatle seçim yapmanız gerekir. Bundan dolayı lüks ofis çiçekleri arasında tercih yaparken dikkat edeceğiniz ilk konu renkler olabilir. Birbirinden farklı seçeneklerden en popüleri beyazdır. Sonrasında ise pembe, mavi, fuşya, sarı ve mor renkler gelir. Sade ve kafa karıştırmayan bir görüntü için tek tip çiçek seçilebilir.

Çiçeklerin boyutları da etkili bir faktör olarak karşınıza çıkar. Ofis masaları ve dolap rafları dekorasyon için uygun bir genişliğe sahipse büyük yapraklılar sizin ofisinize uygun olabilir. Uzun boyutlu çiçekler zemine yerleştirilerek yapraklarını daha iyi sergilemesi sağlanabilir. Masaya çiçek alınacaksa da küçük saksılara yönelmek daha doğru olur. Bu boyutta sunulan küçük orkideler, aloe vera ve bonsai bitkileri hem size motivasyon kazandırır hem masanızın daha sevecen görünmesini sağlayabilir. Uygun alanı tespit ederek ve kişisel zevklerinizi göz önünde bulundurarak Taze Çiçek’ten siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Ofis çiçekleri hediye olarak iş arkadaşlarına sunulabilir. İş arkadaşınıza tatlı bir sürpriz yapmak ya da aldığı terfiyi kutlamak için kişisel bir tercih yapmaya çalışabilirsiniz. Örneğin, arkadaşınızın çalışma masasına uygun kutlama çiçeği modelleri arasından birini seçerek hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Böylelikle arkadaşınız, sevdiği renklerden oluşan çiçeğini kendi masasında büyüterek size teşekkür edebilir. Uzun ömürlü ofis saksıları için Taze Çiçek fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Premium Ofis Çiçekleri Aynı Gün Kargoda!

Sipariş verdiğiniz çiçeklerin kısa sürede adresinize ulaşması, bitki tazeliği ve müşteri memnuniyeti açısından önem taşır. Satın aldığınız ofis hediyelerini de fazla vakit geçmeden arkadaşlarınıza ulaştırmanızı sağlar. Bunun için uzman kadro ile çalışan Taze Çiçek, ofis için özenle seçtiğiniz çiçekleri hazırlayarak kargo sürecini hızlıca başlatır. Böylelikle çiçekleriniz, aynı gün adrese teslim olur ve zamandan tasarruf ederek hediyenizi ulaştırabilirsiniz.

Premium ofis bitkilerinin en kaliteli modeller arasında yer almasının temel nedeni, çok gelişmiş yapraklara ve kaliteli görünüme sahip olmasıdır. Bu kaliteyi muhafaza ederek sizlere ulaştıran Taze Çiçek, yalnızca sağlıklı çiçeklerden oluşan ürün yelpazesiyle paketinizi özenle hazırlar. Türkiye’nin dört bir yanından ofis çiçeği siparişi oluşturmak için Taze Çiçek’i tercih edebilir, aldığınız çiçekleri ofisinizin her köşesinde büyütebilirsiniz.