Gönderim Yeri Seçin

Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Filtrele ve Sırala

Premium çiçekler, sevdiklerinize veya tanıdıklarınıza gönderebileceğiniz yüksek kaliteli ve nadir bulunan lüks çiçekler ve aranjmanlarından oluşur. İhtişamlı vazo çiçeklerinden kucak dolusu buketlere kadar pek çok alternatife sahiptir. Floral designer ekibinin hazırladığı taptaze ve eşsiz çiçeklerin bir araya geldiği premium ürünler, zevkinizi ve çiçek gönderdiğiniz kişiye verdiğiniz değeri gösteren seçenekleriyle dikkat çeker. Dilediğiniz her anı, özel ve unutulmaz hâle getirmek amacıyla Taze Çiçek’te beğeninize sunulan lüks çiçekleri inceleyebilirsiniz.

Premium Çiçek Çeşitleri Nelerdir?

Premium çiçek çeşitleri, herkesin beğenisini kazanabilecek ürün alternatifleriyle göz doldurur. Saksı, buket ve butik tasarım çiçekler özel günlerin anlamını gösteren en değerli çiçeklerden oluşur. Geleneksel çiçek tasarımlarında bir arada görmeye alışık olmadığınız çiçek türlerini içeren premium buketler estetik bir görüntü sergiler.

Sunumları değişen rengârenk çiçekleri, sevdiğiniz renklere göre tek bir grupta toplayarak hayal ettiğiniz buketi oluşturabilirsiniz. Yemyeşil bitkilerle süslenen güllerden orkidelere kadar pek çok farklı çiçek türünü tercih etme şansınız olur. Anneler Günü, açılış, tören, doğum günü veya yıldönümü gibi farklı amaçlarla gönderebileceğiniz eşsiz ürünleri değerlendirerek zarif sunumlar yapabilirsiniz.

Premium Çiçek Türleri

Premium çiçek türleri, nadir bulunan çiçeklerden hazırlanan aranjmanlarıyla dikkat çekicidir. Her biri özel bir anlama sahip olan çiçek türlerinin mükemmel uyumu sayesinde şık ve modern ürünler hazırlamak mümkün olur. Premium çiçek türleri şöyle sıralanabilir:

 • Orkide: Zarafeti simgeleyen orkideler, incecik dallarıyla hoş bir görüntü verir. Premium kategorisinde mavi renkli orkideler aranjmanlara renk katmak için tercih edilir. Nadir bulunan bu renk; pembe, mor ve turuncu gibi yaygın seçenekleriyle ve kuru çiçeklerle süslenerek hazırlanabilir.
 • Hüsnüyusuf: Masumiyeti ifade eden bu çiçek türü; pembe, mor ve beyaz gibi renkleriyle ilgi görür. Küçük çiçekler iki renkli yapısıyla özel görünür ve büyük yapraklı farklı çiçek türleriyle eşsiz bir uyum sergiler. Hafif ama hoş kokusuyla ortamın havasını değiştiren özelliklere sahiptir.
 • Çardak gülleri: Pek çok türü ve rengiyle öne çıkan gül çiçeği, her aranjmana yakışan yapısıyla tercih edilir. Bahar mevsiminde açan çardak gülleri belirli bir zamanda kullanılabilecek nadir bir tür olarak kokusu ve görüntüsüyle herkesin beğenisini kazanabilecek bir seçenektir.
 • Lisyantus: Sevgi ve sadakatin sembolü olan lisyantus çiçeği; pembe, mor, beyaz ve sarı renkleriyle zarif bir görüntüye sahiptir. Okalüptüslerle birlikte hazırlanan çiçekler hem iş hem de özel amaçlı gönderebileceğiniz estetik bir alternatiftir.
 • Green Trick: Birkaç dalın bir araya getirilmesiyle yeşil bir buketi andıran bitki, renkli çiçeklerle kullanıldığında premium zevkinizi gösteren nadir bir çiçek türü olarak ilgi çeker.

En Güzel Premium Çiçek Aranjmanları Taze Çiçek’te

Premium çiçek aranjmanları Taze Çiçek’te özel kategorisi altında incelenebilecek alternatiflerdir. Gül, lilyum, krizantem, sukulent ve ayçiçeğiyle hazırlanan Taze Çiçek premium ürünleri her zevke hitap edebilecek özellikleriyle öne çıkar. Mevsimin en güzel ve taze çiçekleriyle oluşturulan aranjmanlar özenle hazırlanır. Özel aksesuarlar, objeler ve dekoratif ürünlerle süslenen premium çiçek aranjmanları şöyledir:

 • Sepet içinde sergilenen çiçekler: Kutuya sepet şekli verilmesiyle farklı bir sunum tarzına sahip olan premium çiçekler arasında gül, papatya, hüsnüyusuf ve kuru çiçeklerle hazırlanan seçenekler değerlendirilebilir.
 • Yuvarlak cam vazoda sunulan ürünler: Yuvarlak renkli cam vazoların estetik yapısını tamamlayacak uzun ve zarif orkidelerle eşsiz tasarımlar gerçekleştirilir.
 • Kutu içindeki aranjmanlar: Şakayık, şebboy, renkli gül ve gerberalarla süslenen kutular farklı amaçlarla gönderilebilecek ürünler arasındadır.
 • Özel figürlü saksılar: Kleopatra figürünün bulunduğu özel saksılar farklı zevklere hitap eden özellikleriyle ilgi görür.
 • Çikolata ve çiçekli modeller: Birbirinden lezzetli çikolata, makaron ve renkli çiçeklerin mükemmel uyumuyla tasarlanan premium modeller hem gözünüze hem de damağınıza hitap eder.
 • Kaktüs çeşitleri: Bakımı kolay olan çiçek türleri arasında öne çıkan kaktüs ve sukulentlerle hazırlanan saksılar uzun ömürlü seçeneklerdir.
 • Büyük buketler: Sevginizi göstermenin en güzel yolu kucak dolusu bir buket göndermektir.
 • Örgü sepetler: Doğal malzemelerle hazırlanan örgü sepet içinde sunulan çiçekler premium zevklerin beğenisini kazanır.
 • Metal, bronz ve gold detaylı vazolar: Vazo seçimi şansı sunan bu ürünler hem dışında tercih edilen özel tasarım vazosu hem de içinde kullanılan en özel çiçeklerle gönderimlerinizi eşsiz kılar.
 • Tavus kuşu tüyüyle süslenen modeller: Renkli çiçeklerin arasına yerleştirilen tavus kuşu tüyü, özel görüntüsüyle ihtişamlı bir seçenektir.

Premium Çiçek Seçimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Premium çiçek seçimi yapılırken dikkat etmeniz gereken birkaç konu sayılabilir. Bu konulara özen gösterdiğinizde sevdiklerinizi veya çiçek gönderdiğiniz kişileri memnun edebilirsiniz. Elit zevkinizi ortaya koyan premium ürünler, bireysel veya kurumsal amaçlarla kullanılabilir. Şirket açılışları, terfi veya iş değişikliğinde premium çiçeklerle kutlama yapabilirsiniz. Ayrıca sevgiliye çiçek göndermek için de ideal ürünlerdir. Sevginizi ifade etmenize yardımcı olan buketler hem şık hem de estetik ürün alternatifleriyle hazırlanır.

Kalıcı bir gönderim yaparken saksı ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Özel günlerde veya tebrik amaçlı çiçek seçerken premium alternatiflerini inceleme şansınız olur. Karşınızdaki kişinin kendisini özel hissetmesini sağlamak için en ideal ürünlerdir. İş veya özel amaçlı olarak çiçek gönderirken yakın olduklarınıza buket aranjmanlarını, daha resmi gönderimler için özel saksılı modelleri tercih edebilirsiniz.

Premium Çiçek Fiyatları

Premium çiçekler, kullanılan çiçek türü ve sunum özelliklerine göre fiyatlandırılır. Çiçek tasarımlarının büyüklüğü de fiyata etki eder. Nadir bulunan çiçekler, her mevsim olanlara kıyasla biraz daha pahalıdır. Standart ürünlerle hayal ettiğiniz tasarım fiyatı arasında da fark söz konusudur. Farklı amaçlarla göndermek istediğiniz ürünleri, fiyatlarına göre inceleyebilirsiniz. Premium çiçek gönderimi yapmadan önce Taze Çiçek alternatiflerini, özelliklerine göre listeleme olanağınız mevcuttur. Siteye üye olarak premium indirimler ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.